Drodzy forumowicze

Henry

Active member
Bez reklam
Paweł, wiem co oznacza jedno i drugie...ale koledze o TO chodziło, a ze strony kolegi Spongeboba takie czepianie i łapanie za słówka ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Tak się zastanawiam.... jaki jest cele Twojej wypowiedzi, zaśmiecasz jedynie "dobry" wątek, zamiast się dorzucić do akcji wpisujesz głupie komentarze i czepiasz się "słówka", którego użył Lobos, każda inteligenta osoba wie doskonale, o co mu chodziło.
 

Anija

Member
Jak tylko dostanę TV i rodzice się zgodzą na zdjęcia ich dzieci w internecie a myślę, że się zgodzą, będą zdjęcia i siebie też zaznaczę. :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Racja, nie każdy rodzić może sobie życzyć i trzeba to uszanować, ale gdzieś zza kulis fotka fajnie by podsumowała naszą akcje i w przyszłości zachęciła innych do pomocy ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To prawda,niektórzy rodzice nie życzą sobie na fotografowanie ich dzieci.

Jednak najlepsza byłaby i tak fotka (z tyłu ) dzieciaków oglądających TV na który się zrzuciliśmy ;-)
 

Anija

Member
Gdyby się nie zgodzili a ja mimo to wrzuciłabym fotki, to mogłabym mieć nieprzyjemności z tego powodu. Muszę mieć pozwolenie na piśmie od rodziców.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Myślę, że od tyłu same głowy oglądające, to będzie wystarczająca nagroda dla fundatorów...
A dzieci napiszesz tylko czy miały uśmiech na twarzy ?
 

lobos

New member
Bez reklam
Wiecie co... czuje się jakąś wewnętrzną satysfakcję, kiedy ma się świadomość pomocy w tak szczytny celu :)
Kurcze, w 90% nie znamy się osobiście a potrafimy działać wspólnie! Fajna sprawa! :) Mała rzecz a cieszy... zwłaszcza to, że w dzisiejszych czasach da się... zrobić coś dobrego dla Kogoś :)
Pozdrawiam! :eek:k:
 

fred23

Member
Wiecie co... czuje się jakąś wewnętrzną satysfakcję, kiedy ma się świadomość pomocy w tak szczytny celu :)
Kurcze, w 90% nie znamy się osobiście a potrafimy działać wspólnie! Fajna sprawa! :) Mała rzecz a cieszy... zwłaszcza to, że w dzisiejszych czasach da się... zrobić coś dobrego dla Kogoś :)
Pozdrawiam! :eek:k:

:popcorn::mrgreen:
 

Rafal7

Banned
Wiecie co... czuje się jakąś wewnętrzną satysfakcję, kiedy ma się świadomość pomocy w tak szczytny celu :)
Kurcze, w 90% nie znamy się osobiście a potrafimy działać wspólnie! Fajna sprawa! :) Mała rzecz a cieszy... zwłaszcza to, że w dzisiejszych czasach da się... zrobić coś dobrego dla Kogoś :)
Pozdrawiam! :eek:k:

:eek:k::eek:k::eek:k:
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Podobno nie ma niesamolubnych dobrych uczynków, ale co tam :) Niewielkim kosztem poprawiliśmy komuś życie, przy okazji poprawiając sobie humor.
Nic taki nie poprawia nastroju jak wiedza, że się komuś pomogło :)
Dumny jestem z forumowiczów :eek:k:
 
Do góry