Drobny problem z Panasonic TX-P42 G20

Status
Zamknięty.

milosztor

New member
Witam
Podłączyłem poprzez przejściówkę DVI-HDMI telewizor do komputera, żeby oglądać sobie filmy w HD z kompa na TV. Jednak obraz nie jest na całym ekranie, tylko wyśrodkowany, tak jak są tapety czasami małe to wyśrodkowuje i w koło jest czarne tło. Da się to jakoś ustawić? Kombinowałem nawet w TV z ASPECT RATIO ale nawet przy rozszerzonym nie jest obraz na całym, a przy ZOOM-ach różnych to za bardzo się rozjeżdża i się nie mieści.

Dodam, że mam kartę graficzną RADEON HD4850
Pozdrawiam
 

milosztor

New member
Kurcze coś się teraz zje****. Nie widzi obrazu jak podłączę do kompa. Podłączyłem kabel do konsoli i też nie działa! Włożyłem wtyczkę do innego wejścia HDMI w TV i konsola działa, ale obrazu z kompa nie pokazuje. WTF?!

Dodam, że wcześniej podłączyłem TV do laptopa (wyjście HDMI OUT) i po tym już nie wyświetlał obrazu jak podłączyłem do kompa i konsoli.

P.S. Da się jakoś zrobić żeby TV widział pliki *.mkv z USB?
 

pkomp

New member
kolego JEST TEMAT ODPOWIEDNI JAK USTAWIĆ RADEONA !!!!!

SKALOWANIE NA 0% !!!!!!!!!!!!

ustaw parametry wyswietlania w kompie jak nalezy
 

tdx

New member
Bez reklam
A spróbuj przy wyłączonym kompie odłączyć monitor podłączyć samo HDMI do TV i włączyć kompa, grafika powinna Ci wykryć TV jako 1 monitor.

zdrowia
 

milosztor

New member
Nie wyświetla się nadal, ale jak odłączyłem HDMI i podłączyłem monitor nie wyłączając komputera, to ikonki mi się poprzestawiały. O co może chodzić... Może z przejściówką coś?
 

tdx

New member
Bez reklam
Jeśli podpinasz tylko komputer do TV przez HDMI i dobrze ustawisz źródło (właściwe hdmi) to może sprawdz kabel
2. W karcie masz dvi czy hdmi?
 
Status
Zamknięty.
Do góry