DRIVER w psstore na ps3

Jussi

New member
Bez reklam
Czesc.

Podlaczylem w koncu konsole do neta i w PSstrone zauwazylem ze jest do sciagniecia za bagatela 18zl DRIVER, ktorego bardzo lubilem na PS1.

Ktos wie moze jak ta gra wyglada na PS3? Czy bedzie jakas niszczaca pikseloza? Warto to sciagac w ogole?
 

pete1

New member
powiem tak, mam pare klasykow z ps1 i gra mi sie w nie wspaniale. np c&c red alert czy crash team racing. ale co do grafiki to coz... moim zdaniem na lcd wyglada gorzej niz wtedy gdy gralem w te tytuly pare lat temu na normalnym tv. moze to kwestia tego ze od jakiegos czasu oczeta moje przywykly do cod4 czy mgs4 w full hd? jednak ktos kto sciaga gry z psx to robi to (jak ja) z sentymentu i to ze czolg w c&c sklada sie z jednego pixelu w ogole nie przeszkadza:p
 

Jussi

New member
Bez reklam
Arsenal rozwin temat... co znaczy amerykanskie konto? Wybrac ze sie jest ze Stanow czy o co cho? Jestem swiezy w PS3... a skoro taniej to czemu nie :)


Aaaaaaaaa juz znalazlem, pewnie przyda sie innym wiec wklejam poradnik z psonline.pl:

Amerykański:

Krok 1.
Country/Region of Residence - zaznaczamy United States
Language - Zostawiamy jak jest
Date of Birth - Najlepiej będzie jak dacie prawdziwa date
klikamy Continue

Krok 2.
Wybieramy Master Account

Krok 3.

Klikamy Accept (licencja) i wpisujecie kod z obrazka po czym klikamy Continue

Krok 4.

Tutaj wpisujemy kolejno:
E-Mail - musi być prawdziwy ponieważ na podany mail przyjdzie akceptacja co umożliwi dalsza rejestracje. Może być końcówka PL nie będzie żadnych komplikacji.
Password: Haslo nasze
Re-Enter Password: Powtarzamy hasło :p
Security Question: Wybieracie co chcecie, odpowiadacie jak chcecie (pełna wygoda xD)
Klikamy Continue i czekamy aż na podany adres e-mail wyślą potwierdzenie

Krok 5.
Tutaj wpisujemy online ID, wymyślcie coś, byle co jeśli konto jest tylko do US PSstore :p

Krok 6.
Teraz "najgorsza" część rejestracji, dane osobowe

Wpisujemy Imię, Nazwisko, zaznaczamy płeć, to jest banalne ;)
Pora na adres, tutaj nie możemy wpisać byle co bo wszystko jest sprawdzane, jeśli wpiszecie stan Carolina, kod pocztowy Texasu a adres jakiegoś slumsa w chinatown, to was nie przepuszcza :D Dlatego podam wam przykład który działa, mianowicie:

Street Addres 1: 302 South Houston
City: Dallas
State/Province: Texas
Postal Code: 75202
Ten Adres działa, wiec możecie go wpisać w rejestracji ;)

Krok 7.

tutaj wybieracie No, thanks i dalej, potem pojawia sie opcja czy chcecie otrzymywać informacje na temat produktów i promocji, dajcie co chcecie.

Krok 8.

Dajecie Confirm i gratulacje, macie konto na USA Stronę, potężny wybór demek jest od waszej dyspozycji :p
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Załóż sobie kolejnych użytkowników i na nim ustawiaj inne państwa, ja mam tak do PL, UK, US, JP i AU :)
Później już tylko przelogowujesz się i jesteś w innym kraju ;)

Pozdrawiam,
 

adin

New member
Czyli jest roznica w psstorze dla danego paśtwa, tzn ilośc dostepnych dem do poprabia??

Jesli tak to moze ktos podrzucic adres do Japonii??
 

arsenal

Moderator
VIP
w Japonii jest największe PSStore. JEst nawet pierwszy MGS w klasykach PSOne. No ale wszystko jest po japońsku. Dobry poradnik jak założyć jest TU
 

mietek099

New member
Gry z PSOne wyglądają niezbyt ciekawie, ale można zaimplementowac rozmazywanie tekstur. Mimo wszystko sentyment jest do tych tytułów więc nawet pikseloza nie przeszkadza.
 

skizzie

New member
MKII zdecydowanie daje radę ale Driver to porażka. Na 47 calowym LCD po prostu nie da się grać. Przegrałem w Drivera milion godzin na piecu więc skusiłem się na PS3 i jest to na razie jedyny zakup jakiego żałuję. Powaga. Być może jeśli ktoś ma playa podłączonego do CRT to będzie to wyglądać znośnie ale posiadaczom większych LCD zdecydowanie odradzam. Lepiej przyoszczędzić i sięgnąc po Burnout'a :)
Pozdrawiam
Krzysiek
 
Do góry