dragon ball czy naruto?

luki00775

New member
Jak w temacie zapraszam do dyskusji ktora gra jest Waszym zdaniem lepsza, najbardziej zalezy mi na opinii tych co grali w obie. Chodzi oczywiscie o najnowsze dzieci tych serii na konsole ps3. Obie reprezentuja ten sam segment wiec porownanie jest na miejscu.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Kolego powoli zaczynasz spamować.

Po kiego zakładasz znowu wątek do dyskusji o jednym i tym samym?
Mało już nazakładałeś wątków o grach?
 

luki00775

New member
Caly ten dzial jest o ps3, wiec jego ogromna czescia sa "gry na ps3". Nie wiem jakim sposobem rozumujesz ale ten temat nie ma nic wspolnego z zadnym innym ktory zalozylem. A spam to powinienes miec na drugie imie bo napisales przed chwila posta w ktorym nie ma ani jednego slowa na temat. A to wlasnie sie nazywa spam. Nie masz nic do powiedzenia - nie pisz:roll:

Inna sprawa, ze wertujac internet na poruszony przeze mnie temat, okazalo sie ze gameplaye naruto, ktore ogladalem zostaly udostepnione przez wydawce tej gry! a ona sama pojawi sie dopiero w listopadzie, no coz czlowiek uczy sie cale zycie. Chciales Masta blysnac to trzeba bylo wlasnie to napisac.

Zostaje tylko zapytac o spostrzerzenia i recenzje uzytkownikow na temat Dragon Ball Z No burst limit. Pozdro
 
Ostatnia edycja:

Mefju

New member
Dobra wyluzujcie.Co do tematu to zdaje mi się iż nowy Naruto jeszcze nie wyszedł.Co do dragon balla to może być ale ja zaczekałbym na Naruto.Pozdrawiam
 

Devil

New member
DBZ burst limit jest wypasione ;) Naruto jak wyjdzie tez sobie kupie podoba mi sie strasznie prędkośc walki w obydwu grach no i w db rozne przemiany itd ;)
 

Mefju

New member
Tak nowy dragon ball jest w porządku ale ja np. gdy miałem ps2 olałem dragon balle i cisnąłem w takie gry jak Naruto Ultimate ninja 2 czy naruto shippuuden :p i to dla mnie były super bijatyki mam nadzieję że bedzię też tak z nowym naruto
 
Do góry