doświadczenia użytkowników LE 55 B650

robirem

New member
Witam,

jest to jeden z rozważanych przeze mnie tv. Bardzo proszę użytkowników tego akurat tv o opinie. Interesuje mnie jakość obrazu SD w odległości ok 3 - 3,5 m , ogólne wrażenia z uzytkowania , awaryjności oraz jak się spisuje szklana powłoka matrycy . Za wszelkie info z góry dziekuje

pzdr
 

Mario12

New member
Witam, często siedzę w odległości 3m od TV i według mnie obraz SD jest całkiem do przyjęcia. Widać oczywiście niedoskonałości obrazu ale da się wytrzymać.
Ja mam sygnał z Cyfry, większość stacji SD czyli TVP1, TVP2, TVN, TVN24 itd są naprawdę w dobrej jakości.

Co do awaryjności, to nie mogę jeszcze nic powiedzieć, bo użytkuję tv dopiero kilka miesięcy, póki co jest ok. Miałem problem z reakcją pilota ale okazało się, że dostałem jakieś stare baterie.

W szklanej matrycy niestety odbija się tło pomieszczenia, nie jest to jednak zauważalne w trakcie oglądania lub nie na tyle, by odwracało uwagę od programu. Tej cechy najbardziej się obawiałem rozważając zakup, ale nie jest źle.

Według mnie musisz rozważyć, których programów będziesz głównie oglądał lub jakich filmów z dysku. Jeśli SD to szkoda jeszcze przepłacać za taki rozmiar, jeśli jednak HD, to nie zastanawiaj się.
Jak podłączysz kompa po HDMI i włączysz ulubioną gre, nie będziesz chciał odejść.
 

robirem

New member
no i jeszcze xbox oraz ps3:) przymierzam się też 2 wersji WD HD player. Jednak sporo programów będę ogladał w SD, dlatego to dla mnie ważne. Mam zamiar kupić tv który będzie mi grał kilka lat , dlatego musi być wszechstronny
 
Do góry