Doskonalenie zestawu stereo

Bebol

New member
A ile taka uzywka moze kosztowac oraz taka przerobka?

A masz jakis konkretny dac na mysli lacznie z odbiorem plikow z dysku i spotify?
Fajnie byloby gdyby bylo jeszcze radyjko ...np. z dab.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

A może zastanów się nad czymś takim jak Nu force Air dac (lub coś podobnego)? Mam i bardzo sobie chwalę. Wiadomo, że to żaden Hi-END (kosztuje ok 600zł) ale do budżetowego zestawu może być. Muzykę przesyłasz wtedy bezprzewodowo (radiowo) z komputera (Spotify, pliki pewnie też choć nie próbowałem). Żadnych dodatkowych aplikacji, wpinasz do kompa i działa. Żadnych kabli, streamerów itd. nie potrzeba. Wszystko masz z komputera. Wtedy kupujesz tylko dobry wzmacniacz i jest git.
 

maxjan

New member
A może zastanów się nad czymś takim jak Nu force Air dac (lub coś podobnego)? Mam i bardzo sobie chwalę. Wiadomo, że to żaden Hi-END (kosztuje ok 600zł) ale do budżetowego zestawu może być. Muzykę przesyłasz wtedy bezprzewodowo (radiowo) z komputera (Spotify, pliki pewnie też choć nie próbowałem). Żadnych dodatkowych aplikacji, wpinasz do kompa i działa. Żadnych kabli, streamerów itd. nie potrzeba. Wszystko masz z komputera. Wtedy kupujesz tylko dobry wzmacniacz i jest git.
Dziekuje za propozycje ale to nie dla mnie. Szukam czegos czym moge sterowac z pilota lub aplikacji. Poza tym przerobiony NAD to juz nie takie budzetowe rozwiazanie i nie moge sobie pozwolic na byle jakie zrodlo. Pliki flac sa nie gorsze niz cd wiec dac/streamer nie moze byc budzetowy...
 

Kejup

Member
Bez reklam
Przeróbka NAD-a to koszt 400pln. Nie spotkałem się jeszcze z negatywną opinia po takiej operacji. Używanego c356bee można dostać za ok. 1800pln. A zamiast DAC yamaha cd-n301.
 
Do góry