Dopasowanie do pokoju - czy będzie współgrało?

panwojtek

New member
Witam,

jestem w trakcie wykańczania mieszkania (oraz siebie) oraz chciałbym umieścić ekran + projektor.
Ostatni czas spędziłem na dopasowywaniu ekranu oraz projektora, z tego co ustaliłem:

Odległość ściany z ekranem do ściany z projektorem - 3,9m (do projektora około 3,65m).
Wysokość kondygnacji - 2,6m
Wysokość podwieszenia projektora - 2,6m
Projektor podwieszony przy suficie
Maksymalna szerokość obudowy ekranu - 3,3m.

Ekran:
Suprema Feniks Elegant 265x149 Matt Grey - rozwijany ręcznie <- raczej ten ze względu na jakość oraz dobrą cenę (1200zł)
Suprema Feniks 280x159 - rozwijany ręcznie

Projektor:
Benq w1070 - w kalkulatorze pokazuje, że okay, ale są opinie, że "stary i drogi"
Optoma HD-141x - w kalkulatorze pokazuje dziwne wartości że będzie za ciemno, ale cenowo wychodzi o wiele lepiej
InFocus IN8606HD - nie widzę go w kalkulatorach i nie mogę stwierdzić czy będzie okay.

Proszę, czy moglibyście mi doradzić w wyborze projektora oraz ewentualnie ekranu?

Dzięki!
Wojtek.
 
Ostatnia edycja:

panwojtek

New member
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy lepiej w tych warunkach kupić infocusa czy benq oraz który kupić ekran?! Ekran będzie feniks elegant 265 cm szerokości.
 
Ostatnia edycja:

panwojtek

New member
zero pomocy?

W sklepach odradzają BenQ, polecają inFocus.. nie mam pojęcia dlaczego - argumentują, że BenQ może "klatkować"..
 
Do góry