Dobry zestaw??

tabaq86

New member
Witam!! Dysponuje pokojem 17m2 slucham roznej muzyczki - nie ukrywam, ze bardzo lubie duzo basu. Mam zamiar kupic denona 1911 i do tego zestaw Monitor Audio BX6, BX2, BXC,BXW-10. Bedzie wykorzystywany rowniez w kinie i do xbox'a - mniej wiecej w proporcjach 50/25/25. Czy jest to dobry zestawik? Czy moze jest cos bardziej godnego uwagi - maks 8tys za calosc. Bylem jakis czas temu na odsluchu bx5 razem z w/w denonem i graly super. Dodam ze nie jestem audiofilem a ucho to mam raczej debowe:D Jakie kabelki do tego na podlaczenie (maks 20zl za metr). Czy duza jest roznica miedzy bx5 a bx6? Z gory dzieki za rady.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Różnica dynamiki czyli coś czego nie da się później dokupić.
Jeśli odsłuchałeś i wiesz że spełnia Twoje oczekiwania to oczywiście kupuj. Jeśli faktycznie nie przykładasz wagi do szczegółów muzyki to będzie extra zakup.
Podpytaj Blackninja na PW będzie wiedział dokładnie na temat jakości modeli i dopytaj o ceny..
 

tabaq86

New member
Masz na mysli roznice miedzy bx5 a bx6? czy chodzi Ci po glowie jakis zupelnie inny zestawik, ktory bys polecil w tej cenie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
rzeczywiście chodzą mi po głowie różne opcje. Czyli np Harman + kolumny JBL Studio z dużą ilością basu, Marantz + Paradigme
Ale również Twój zestaw czyli Denon i MA BX6
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Z tych powyższch Zdecydowanie Monitor Audio.
Tabaq, a słuchałes w ogole JBL? Zebyś nie był później rozczarowany. JBL wg mnie nie powala, ani ES, a ni nowa seria studio. Kilka dni temu wiedząc jak brzmią ES miałem okazje porównać do nich Studio i wg mnie jest jeszcze gorzej. Monitor Audio i do tego jeszcze seria BX jest o niebo lepsze. Ale to tylko moje zdanie, choc wielu mysli podobnie. Za pomocą forum wybierz kilka modeli, posluchaj w sklepach, wroc na forum, pogadaj z BN o ofercie i kup to co najbardziej przypadlo Ci do gustu. Nie bierz w ciemno.
 

tabaq86

New member
Mialem okazje sluchac jbl balboa rowniez z denonem ale bodajze 1906 z tym ze to cenowo zdecydowanie nizsza polka wiec porownywac nie mozna. Monitorki sluchalem ale bx5 i bylo ok ale jak pisalem lubie duzo basu wiec mysle ze z bx6 moglbym byc bardziej zadowolony ale bede musial je przesluchac bo takich sprzetow raczej co roku sie nie kupuje a nie chcialbym pozniej byc niezadowolony z zle zainwestowanych pieniedzy;) blackninja - jak juz zdecyduje sie co do zakupu to na pewno bedziesz sprzedawca;)
 
Do góry