Dobry Telewizor 40-44 cale

pawelwel

New member
Witajcie.

Mam problem z wyborem telewizora.
Telewizor musi mieć bardzo dobry obraz i będzie służył jako monitor do komputera do gier
Oczywiście FULL HD i 100Hz to podstawa
Ważne, aby miał możliwość nagrywania na zewnętrzny nośnik danych przez USB

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 20m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? zazwyczaj dwie
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? zazwyczaj na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju? od południa, zachodu, oślepia oglądającego z boku
7. Jaki masz obecnie telewizor? 7 letni 22 calowy LCD Samsung
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? FULL HD, WIFI, SMART, funkcja nagrywania na zewnętrzny nośnik
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? cyfrowa kablowa UPC
10 .Jakie urządzenia? nie rozumiem pytania
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 5 godzin
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? brak zdania
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? wszystko
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? nie koniecznie
15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? 50%, przy mocnym komputerze
16. Preferencje co do marki? brak
17. Preferencje co do wielkości? 40 do 44
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? że marnują czas :)
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? po równo
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 3500zł
21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne?nie zależy
 

pawelwel

New member
dzięki, ale ten telewizor jest powyżej 3500 zł a w dodatku nie chcę dopłacać do 4k, którego nie potrzebuję, a w małych telewizorach jest on zbędny.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
w tym rozmiarze przy tej kwocie to i tak juz standard ale jesli nie 4k to zobacz ue40h6400 to jeszcze sporo kasy ci zostanie
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Samsung 40H6400 spełni Twoje wymagania. Będziesz zadowolony i tak jak już kolega wcześniej napisał jeszcze zostanie Ci sporo z założonej kwoty.
 

racuh

Banned
Samsung 40H6400 spełni Twoje wymagania. Będziesz zadowolony i tak jak już kolega wcześniej napisał jeszcze zostanie Ci sporo z założonej kwoty.

Rok temu kupowałem teściowi pierwszego LCD, od 20 lat miał Panasonica CRT 21 cali, ledwo namówiłem go na 48 bo miał takie samo podejście, a teraz narzeka bo TV na ścianie zniknął i jednak mógł by być większy.

Przemyśl to, i zobacz też Sony 43 calowy W809c.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
racuch
Założyciel tematu napisał, że 40 cali w zupełności mu wystarczy dlatego napisałem o TV 40 cali.
Ja w pełni się z Tobą zgadzam i z odległości jaką podał to poleciłbym 55 cali. Sam rozglądam się za telewizorem 60"....(mam teraz 50")
 

racuh

Banned
racuch
Założyciel tematu napisał, że 40 cali w zupełności mu wystarczy dlatego napisałem o TV 40 cali.
Ja w pełni się z Tobą zgadzam i z odległości jaką podał to poleciłbym 55 cali. Sam rozglądam się za telewizorem 60"....(mam teraz 50")

Ale ze względu na to że @pawelwel dopytuje się o matrycę 100 / 120hz to proponuje jednak 42 albo 43 cale, bo jednak TV do 40 cali w łącznie są na matrycy 60hz.
 
Do góry