DObry telewizor 29-32 cali za około 1000

szafir

New member
Witam serdecznie. Niewiem czy w dobrym temacie umieściłem ten post jesli tak to prosze o przeniesienie go i z góry przepraszam. Mam problem ponieważ moj telewizor padł. I chciałbym sie dowiedzieć czy jest jakis dobry TV za cene podaną w temacie ?? W gre wchodzi tylko nówka.
Wielkość TV to najlepiej 29-32 cala. Z góry dziękuje za informacje :)
Pozdrawiam.;)
 

Xisiek

New member
szafir napisał:
Witam serdecznie. Niewiem czy w dobrym temacie umieściłem ten post jesli tak to prosze o przeniesienie go i z góry przepraszam. Mam problem ponieważ moj telewizor padł. I chciałbym sie dowiedzieć czy jest jakis dobry TV za cene podaną w temacie ?? W gre wchodzi tylko nówka.
Wielkość TV to najlepiej 29-32 cala. Z góry dziękuje za informacje :)
Pozdrawiam.;)

Stare, dawno nieprodukowane, SONY
 

Jake79

New member
Xisiek napisał:
Stare, dawno nieprodukowane, SONY

Specyficzny dowcip (dość przyciężkawy;-).

A propos twojego pytania - proponowałbym jakiegoś Samsunga z serii CW29ZXXXX (np. CW29Z508T). Nie jest to tv idealny, ale dobrze sprawdza się w codziennym użytkowaniu i ma przystępną cenę.

Sprawą najważniejszą jest tu jednak bardzo dokładne sprawdzenie konkretnego egzemplarza przed zakupem. Wskazanym jest poświęcić dłuższą chwilę na kompleksowe przetestowanie tv (najlepiej kilku egzemplarzy), zwłaszcza w zakresie geometri, zbieżności, natężenia głośności pracy itp. Najlepiej wypalić na płytce cd kilka plansz z liniami równoległymi - poziomymi i pionowymi oraz wzorami figur geometrycznych (to do zbadania zbieżności) oraz kilka dodatkowych z rozmaitymi kolorami (by sprawdzić czy nie ma zaciemnień na kineskopie), nie zaszkodzi także parę filmików z dynamicznymi sekwencjami akcji (celem sprawdzenia czy ekran nie "rozmydla obrazu" - dla sprawdzenia funkcji cyfrowej redukcji szumów).

W praktyce całe te przygotowania to 5 minut roboty, a pozwolą one uniknąć przykrych pomyłek (niektóre egzemplarze wskazanych tv mają bowiem tendencje do rozmaitych nieprawidłowości, DLATEGO ZANIM KUPISZ KONIECZNIE SPRAWDŹ).

Pozdrawiam.
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Przy tej przekątnej koniecznie kup wersję 100 Hz. O proporcjach ekranu sam musisz zdecydować. Warto zwrócić uwagę na TV JVC i Funai - świetny stosunek jakości do ceny, często na promocjach można kupić b.tanio.
 
Do góry