Dobry projektor do 2500 złotych

mlodyyy

New member
Witam wszystkich.

Wiem, że nie ma dobrych projektorów w tej cenie:) , ale niestety dysponuje takim budżetem i muszę szybko coś kupić. Czy dobrą opcją jest Benq w710st? Czy może polecilibyście coś innego? Nie mam pojęcia o projektorach, a potrzebuje kupić coś na szybko. Nie jestem szczególnie wymagający - będzie służył głównie do oglądania filmów, czasem do zagrania w coś. Pokój to ok 6 na 3-3,5 m. Z góry dziękuje za wszelką pomoc.

Pozdrawiam
 

mlodyyy

New member
Stwierdziłem, że jednak lepiej trochę dołożyć i kupić już FullHd.Nie chciałbym wydać więcej niż 3400. Poczytałem trochę i zastanawiam się nad Benq W1070. Czy to dobry wybór? Czy można za te pieniądze kupić coś lepszego? To jest DLP i podobno występuje efekt tęczy. Nie wiem za bardzo jak to wygląda w praktyce... Czy to bardzo przeszkadza?
 

taszek

New member
Co to tęczy to koło niby jest x6 ale fakt zdarza się czasem minimalnie zobaczyć przynajmniej ja tak czasem mam na napisach białych. Na samymi filmie póki co nie jak i na streamach.
A jak to wygląda hmm 3 kolory oddalone od siebie. Czy przeszkadza niektórym może ale wydaje mi się, że można się przyzwyczaić. Niektórych podobno głowa boli.

Czy dobry to myślę, że tak za tą cenę. Nie jest to wiadomo idealny ale ja póki co nie narzekam na niego. Daję radę. W tej cenie masz jeszcze parę ale chyba są słabsze od w1070 a dodatkowo masz 3d które kto wie może kiedyś Ci się przyda. Za więcej masz już LCD i lepszą czerń.

Poszukaj go na projectorreviews bo tam jest bardzo fajnie opisany. Dałbym linka ale jeszcze nie mogę za mało postów:)
 

mlodyyy

New member
Dzięki za odpowiedz! Na 95% zdecyduje się na w1070. Chodził mi po głowie jeszcze epson tw3200, ale do niego znowu trzeba byłoby jeszcze dołożyć. Po niedzieli będzie zakup więc podzielę się wrażeniami:)
 

mlodyyy

New member
Witam wszystkich!

I jednak kupiłem Benq w1070. Po 2 tygodniach użytkowania mogę powiedzieć, że spełnia on moje oczekiwania. Co prawda nie jestem "projektoro-maniakiem", ale z zakupu jestem bardzo zadowolony. Filmy w Blu-ray wyglądają świetnie. Polecam
 
Do góry