Dobry Player plus kodeki

Lucas_07

New member
Witam!
Przesiadłem się z XP na Vistę, zazwyczaj używałem subedit playera + wbudowane kodeki, byłem zadowolony z jego pracy. Niestety pod Vistą nie udało mi się dobrać odpowiedniej konfiguracji takiej aby:
- móc swobodnie regulować położenie wyświetlanego filmu na ekranie (regulacja w pionie i poziomie rozciąganie w obu płaszczyznach, obecnie tylko skalowanie działa)
- dodatkowo podwójne napisy, mogę wyłączyć te wrzucone przez kodek, ale wówczas te wczytane przez sub edit są przesunięte w czasie i nie pasują do tego co jest aktualnie na ekranie.
- największym minusem subedita w obecnej konfiguracji sprzętu jest to, że uruchamia sie w schemacie kolorów podstawowym i kiepsko to wygląda jakbym oglądał film w wersji TS.

Czy jest jakiś player który lepiej wspólpracuje z Vistą dając jednocześni możliwość regulacji filmu jak i napisów ich wielkości i położenia na ekranie oraz odtwarza materiały hd. z góry dziękuje za pomoc.
 

Lucas_07

New member
lukaszalbert napisał:
kmplayer ;p, jest bdb polecam

A czy posiada możliwość rozciągania obrazu w pionie oraz regulację położenia napisów na ekranie, jeżeli tak to z jakimi kodekami działają te funkcje pod vistą?

dzięki za odzew!
 
Do góry