Dobre kolumny do 1000 pln

paker178

New member
Witam, doradzcie mi jakie kolumny wybrać do 1000pln. Oczekuje od nich czystego dzięku, podobnej jakości do WHARFEDALE cr30...
 

imalas

New member
Pytanko do jasnowidza ?
Potrzebne dane:
1.Powierzchnia pomieszczenia=
2.Z czym to ma grać?( wzmacniacz i jego moc+...reszta)
3.Stereo, czy kino?
4.Upodobania muzyczne-Jazz, klasyka, Rap. itd.
5.Kasa do wydania
6.Szczególne oczekiwania i upodobania (np.detalicznoć dżwieku, soczysty bas itp
7.Preferowana firma
:bober:
 

paker178

New member
no niestety pokuj nie jest duży, ma ok 16m2. Chciałbym żeby dzwięk był przedewszystkim bardzo czysty, szczegółowy, a bas nie tak dudniący jak w Altusach ( wogle dla mnie porażka;/), teraz mam Wharfedale:krol: CR30, dzwięk z nich mi bardzo dopowiada, ale coś cewka wali przy połowie mocy amplitunera( jest to Sony str-d365 2x90, 4x45), Kupie chętnie coś z produktów tego samego producenta, albo innej marki o podobnym dzwięku. Stereo.
Myśle nad - Tannoy Mercury F3 i
- Mission m33i
Możecie mi coś o nich powiedzieć?

Dowiedziałem sie że cenione są kolumny KEF, znalazłem model Q5--> http://allegro.pl/item296898765_kef_q5_raty_.html , moge dołożyć te 500 zł jeżeli warto oczywiście...co wybrać z tych modeli co podałem : mission m33i, KEF Q5, Tannoy Mercury F3, oraz Wharfdale Cristal 40?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

paker178

New member
jeszcze nie miałem okazji. Jest w warszawie możliwość posłuchania ich, albo wypożyczenia? Lepsze będą niż Wharfedale 9,5?
 

pemo

New member
Polecam Rubicon RHK-1000 F

Jak Jestes Zainteresowany To Odezwijsię Na Priv.mam Takie Grają Swietnie Z Onkyo 605
 

marley1

New member
Witam,
mam podobny dylemat...
Szukam czegos w okol 1000pln. Moze byc uzywka. Stereo i okazjonalnie kino. Wzmacniacz: Denon 1909, pomieszczenie 25m2, slucham kazdego rodzaju muzyki w dobrym wykonaniu. Lubie ciepla barwe i dobry bas a szczegolowosc jak najbardziej...
Przegladam JBL ES80, Wharfedale 9.? /nie pamietam/, nie wiem co myslec o B&W 602 S3 lub 602,5 S3 /ale troche drogie:(/ moze jakies Jamo, Heco, Infinity?
Prosze o jakis kierunek, nie bardzo sie znam na kolumnach a z czytania na forach nie wiele mnie upewnilo...:)
Pozdrawiam z gory dziekujac za pomoc...
Artur
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Za taka kwotę może dobre monitory? Monitor Audio BR2.

56.jpg
 

don111

Banned
z podłogówek kupisz porządnie grające Celestion F28, grają szczegółowo i przestrzennie
Denon 1909 to amplituner nie wzmacniacz, do stereo się nie nadaje, chyba że przesiadasz się z jakiejś mini-wieży albo boom-boxa
 
Do góry