Dobre doknałówki potrzebne..

Rayannn

New member
Witam .Dawno mnie tu nie było a temat też raczej dla mnie nowy .Szukam dobrych słuchawek dokanałowych w cenie do 500 zł maaaax . do tej pory miałem słuchawki (nauszne ,douszne ) takie jakie się trafiły jako bonus do telefonu ,ipoda itp ;D .Ostatnio u kumpla zauważyłem dziwnie wyglądające słuchawki (właśnie dokanałowe) i poprosiłem go żeby pożyczył mi ich na krótki odsłuch (3 minuty wystarczyły i byłem pod meeega wrażeniem) .jak się okazało były to wysokiej jakości dokanałówki marki Shure -niestety w cenie ok 1000 zł a to znacznie przekracza mój budżet. Przejrzałem jak na razie kilka stron i porównań dotyczących tego typu słuchawek i znalazłem np westony um-1 . Co o nich myślicie ? Podkreślam że zależy mi na solidności wykonania ,jakości dźweku i porządnej izolacji od tego co się dzieje na zewnątrz ;D
 
Ostatnia edycja:

Tolek100

New member
Witam,

Ja posiadam i używam ponad rok Phonak Audeo PFE 112. Moim zdaniem do 500 zł najlepszy wybór. Bardzo wygodne co jest ważne przy tego typu słuchawkach, dobra izolacja od otoczenia a grają cudownie. Polecam pod rozwagę.
Pozdrawiam
 

Rayannn

New member
No właśnie zauważyłem ,że Westony mają trochę słaby bas ,ale jakby nie patrzeć największym ich plusem jest na pewno jakość wykonania .A co do Phonaka to jakość dźwięku (w tym basik) są bez zastrzeżeń podobno a nawet można powiedzieć że grają świetnie ale wyglądają na dosyć nietrwałe . A jeśli już miałbym się zdecydować to pytanie moje brzmi : Phonak Audeo PFE 012 czy Phonak Audeo PFE 112 ?
 

Tolek100

New member
Tak jak pisałem mam PFE 112 i te polecam nie słyszałem 012. PFE 112 są solidnie zdudowane używam ponad rok dość intensywnie. Warto też zastanowić się nad q-jays lub tańsze nuforce. Tutaj masz fajny sklep w którym odpowiedzą na każde pytanie : http://sonusmobile.pl/ .
Pozdrawiam
 
Do góry