Do posiadaczy Audio Monitor B2 lub BX2

kozikpl

Member
Witam

Wybrałem już amplituner- Onkyo TX-SR508
Głośniki w sumie też - jak w temacie
tylko ogarnął mnie "strach" czy wydając aż (albo tylko) 1000zł na głośniki podstawkowe będę w zupełności zadowolony- generalnie będą do filmów ale i troche muzyki, tv i inne.

Właściciele powyższych kolumn napiszcie :)
 

Hegemon28

New member
Podaj jeszcze w jakim pokoju ta będzie stać ile m2.jak do filmów to przydał by się tez sub i center chyba ze już masz cały komplet w zamyśle.
 

kozikpl

Member
Pokój 16m2, na razie tylko 2 + ew. subwoofer ale nie da się kupić niezłych głośników w niższej cenie :)??

ps. dźwięk będzie podłączany z laptopa przez mini-jack więc w tej chwili i tak 5.1 nie wchodzi w grę.
 
Ostatnia edycja:

Hegemon28

New member
Pokój 16m2, na razie tylko 2 + ew. subwoofer ale nie da się kupić niezłych głośników w niższej cenie :)??

ps. dźwięk będzie podłączany z laptopa przez mini-jack więc w tej chwili i tak 5.1 nie wchodzi w grę.

Nie da się kupić niezłych głośników w niższej cenie niestety ale jest na odwrót. bx2 bierz będzie okay lubi tańsze br2.Jest tez tansza seria M
 

dredsons

New member
Bez reklam
Kolumny Monitor Audio BR2 ,mogę Tobie szczerze polecić , mam je na jako surroundy . Podłączyłem je kiedyś na przód i dawały radę , cena jest też dobra
 
Do góry