Do 50"

Knur1994

New member
Cześć, szukam najlepszej opcji (niekoniecznie najdroższej) do 50 cali. Zmieniam tv na mniejszy bo musi się zmieścić na ścianie 113cm więc ból jest straszny ale moj samsung 65q77 idzie w odstawkę.

Przejrzałem rynek, szukałem info i wstępnie decyzja padła na tcl 809(oferowal bardzo duzo za niewiele), ale z forum dowiedziałem się, że ma sporo problemów więc raczej odpuszczam. Co byście polecili, budżet do 5,5k (czyli w tym rozmiarze można rzec bez ograniczeń) musi mieć najmniej 120hz, hdmi 2.1 i maksymalnie niski input lag. Myślałem nad oledem ale trochę słabo z jasnością i wielkością, tylko 48 i stawiam, że matryce od lg wszędzie. Widziałem jakiegoś samsunga q92d lecz zero info o nim, a w ogóle to marzy mi się ambilight jednak będzie on na całą ścianę więc podswietli tylko przestrzeń nad tv i nie wiem czy ma to sens.
Tv do strimingu i xboxa. Pozdro i dzięki za wszelkie rzeczowe info.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No tak, czuję ten ból.....

Masz na rynku model 50C805 - czyli model dla specjalistów i ten nie ma problemów.
Masz wszystko na czym Ci zależy i cena 2799 zł z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł .
To jedyny model mini led w tej klasie na całym rynku w Europie..
Nic lepszego nie kupisz.

Kiedy planujesz zakup ?
 

Knur1994

New member
No tak, czuję ten ból.....

Masz na rynku model 50C805 - czyli model dla specjalistów i ten nie ma problemów.
Masz wszystko na czym Ci zależy i cena 2799 zł z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł .
To jedyny model mini led w tej klasie na całym rynku w Europie..
Nic lepszego nie kupisz.

Kiedy planujesz zakup ?
Wrzesień/pazdziernik. Z tego co się orientuję to c809 i c805 to ten sam produkt
 

Knur1994

New member
Nie duże różnice na korzyść 805.
Jakieś konkrety? Wybacz przyjacielu, nie chce Cie urazić jednak po przejrzeniu kilku postów na forum, i podpisu pod profilem Twoja opinia może nie być bezinteresowna, a zakupy typu nowy TV mam zawsze przeanalizowane pod każdym kątem. Powtarzam, że to nie atak, jedynie chęć uzyskania rzetelnych informacji.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli masz przeanalizowane, to nasze podpowiedzi nic Ci nie wnoszą.
Chcesz kupić drożej bez pakietu, bez kalibracji - to oczywiście Twój wybór.
Nic na siłę.
I oczywiście kupuj gdzie uważasz.
 

Knur1994

New member
Jeśli masz przeanalizowane, to nasze podpowiedzi nic Ci nie wnoszą.
Chcesz kupić drożej bez pakietu, bez kalibracji - to oczywiście Twój wybór.
Nic na siłę.
I oczywiście kupuj gdzie uważasz.
Czyli odebrałeś to osobiscie, chodzi mi o dokładne dane, co jest lepiej względem c809, czy nie ma tego klatkowania obrazu, nie trapią ich masowo trafione pixele, co z tymi rogami ekran, ponieważ jestem uczulony na wszelkie wady matrycy, przez co poprzednim razem 3 krotnie odsyłałem tv do sklepu i brałem kolejny. Nawiazujac do Twojej odpowiedzi takze pragnę wytłumaczyć, że nie mam przeanalizowanego tematu ponieważ nie mam danych ani recenzji. Telewizory do 50" są "passe" co mnie absolutnie nie dziwi, gdyby chodziło o większy ekran sam zapewne dałbym radę odkopać parametry i testy. Miłego wieczoru.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nigdy nie odniosłem wrażenie, że są passe.
To jedyny model na rynku jako mini led w wielkości 50".
Tak masz rację, recenzji nie ma.
Ale poniewaz są w klasie jakości i cena do jakosci - najlepsze, to znajdują nabywcow.

Konkurencja większa czy mniejsza , nie poradziła sobie z technologią. Nie potrafią takich wyprodukować.

Telewizor 50c805 otrzymujesz z pakietem a to oznacza , że jest przy kalibracji sprawdzany czy nie ma martwych pikseli, prześwitów, cloudingu, bandingu .

Tam różnica jest podwyższonych algorytmów .
 
Ostatnia edycja:

Knur1994

New member
Nigdy nie odniosłem wrażenie, że są passe.
To jedyny model na rynku jako mini led w wielkości 50".
Tak masz rację, recenzji nie ma.
Ale poniewaz są w klasie jakości i cena do jakosci - najlepsze, to znajdują nabywcow.

Konkurencja większa czy mniejsza , nie poradziła sobie z technologią. Nie potrafią takich wyprodukować.

Telewizor 50c805 otrzymujesz z pakietem a to oznacza , że jest przy kalibracji sprawdzany czy nie ma martwych pikseli, prześwitów, cloudingu, bandingu .

Tam różnica jest podwyższonych algorytmów .
Dobra, zastanowie się jeszcze raz nad nim, gdzie złożyć zamówienie jeśli się zdecyduję?
 
Do góry