DNS ERROR 80710103 - prosze o pomoc

blekota

New member
mam problemy z kofiguracją połącznie bezprzewodowego PS3 - router
PS3 wyświetla błąd DNS 80710103, IP sobie znajduje.
router: Netgear WNDR3700
sieć pomiedzy komputermi działa
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ty się za to popisałeś przeogromną wiedzą w tym temacie i pomogłeś koledze w jednym zdaniu bez odrobiny SPAMu, gratulacje.

Pozdrawiam,
 

mg30906

New member
error 80023102 - wyskakuje mi od 3 dni jak chce dokonać zakupu Visą na PSN USA (karta ok , za poradami w google przepisałem jeszcze raz wszystkie dane billingowe i nic ...próbowałem drugą kartą też to samo...)

Trochę googlowałem i problem się nieraz pojawia , czy może ktoś ma jakieś info jak to obejść albo czy przypadkiem sony nie blokuje transakcji z Europy na PSN USA żeby nie tracić na ich przeliczniku 1S = 1 E .......?


Pozdr
 

mg30906

New member
Dzięki za info .. szkoda.
Chciałem ściągnąć LBP2 Prehistoric na mova , w Europie nie ma , pozostaje czekać albo kupić całość.

Pozdrawiam
 

mg30906

New member
Dzięki za info

BTW: LBP prehistoric ,wczoraj wyczytałem w PSX że LBP P jest dostępne na PSS wiec znów zacząłem przeszukiwać PSS i znalazłem - nasza wyszukiwarka PSS nie pokazuje tej zawartości.... dopiero po wejściu w gry i wybraniu zakresu liter J-L pokazało mi się to co chciałem jest i kosztuje 22 pln , szukałem też w "nowościach i nie widziałem może przeoczyłem , wyszukiwarka na PSS USA pokazała zawartość od razu po wpisaniu prehistoric co mnie nieco zmyliło)


pozdrawiam
 
Do góry