DLNA w amplitunerze Harman Kardon AVR151

pumekss

New member
Mam problem z DLNA w tym amplitunerze.
Nie odświeżają mi się katalogi z muzyką w mp3, które wyświetlam z domowej sieci (z NAS) przez dlna.
Np. skopiuję na swój dysk w NAS folder z muzyką i przy wyświetlaniu listy katalogów z aplitunera, tego nowego katalogu brak na liście. Dodam, że amplituner widzi i odtwarza te nowe pliki mp3 z pendrive więc ich format/bitrate są prawidłowe.

W jaki sposób można odświeżyć listę folderów w amplitunerze?
 

MiSiEk1987

New member
ja mam problem z wyszukiwaniem urządzen w hk avr151. czy coś nalezy ustawic w ampltunerze bo juz delikatnie sie poddaje...?

proszę o instrukcje jak podłałczyć inne urządzenia, jak i widzieć avr'a w innych urządzeniach...
 

pumekss

New member
ja mam problem z wyszukiwaniem urządzen w hk avr151. czy coś nalezy ustawic w ampltunerze bo juz delikatnie sie poddaje...?

proszę o instrukcje jak podłałczyć inne urządzenia, jak i widzieć avr'a w innych urządzeniach...

W instrukcji masz wszystko
Na pilocie przycisk OSD menu i masz listę, z której wybierasz pierwsze z góry "Source Select" i tam wszystko ustawiasz zgodnie z podłączonymi kablami.
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Mam problem z DLNA w tym amplitunerze.
Nie odświeżają mi się katalogi z muzyką w mp3, które wyświetlam z domowej sieci (z NAS) przez dlna.
Np. skopiuję na swój dysk w NAS folder z muzyką i przy wyświetlaniu listy katalogów z aplitunera, tego nowego katalogu brak na liście. Dodam, że amplituner widzi i odtwarza te nowe pliki mp3 z pendrive więc ich format/bitrate są prawidłowe.

W jaki sposób można odświeżyć listę folderów w amplitunerze?
Po jakimś czasie się pojawiają?
 
Do góry