Dlaczego LE23R81B nie zapamiętuje ustawień obrazu?

ruster

Member
Czy zdażyła wam się taka sytuacja gdzie zmieniam sobie ustawienia obrazu np. na standarowy, kontrast na 70, jasność, kolor itp, gdzie po 30 min. z zegarkiem w ręku wraca do ustawień domyślnych czyli obraz na dynamiczny, kontrast 100 itd. Dzieje sie w taki sposób, że po tych 30 min. nagle obraz jest czarny identycznie jak przy przełaczaniu kanałów i zmieniają się ustawienia. Może trzeba zatwierdzić magicznym przyciskiem, chociaż próbowałem na wszelki możliwy sposób oraz ustawiałem zgodnie z instrukcją. Może ktoś z was zna rozwiązanie tego problemu, może to drobnostka i nie trzeba zawracać gitary chłopakom z serwisu... Proszę pomóżcie...
 

jaca_z

New member
Mam ten sam problem.

Witam. Właśnie wczoraj zakupiłem ten telewizor ( LE32R81B ) i mam ten sam problem.Telewizor zapamiętuje zmienione ustawienia tylko na określony czas. Po czym wraca do swoich ustawień ( np. kontrast podkręcony na 100 ).Czy jest na to jakiś "myk" może trzeba coś zrobić w innej kolejności, żeby moje ustawienia zostały zapisane ? Proszę o POMOC !! I z góry dziękuję za odpowiedzi ......
 

GigeR

New member
DOładnie tak jak przedmówca mówił :) Tryb sklepowy jest zrobiony po to, aby gdy klient pobawi się ustawieniami telewizorka, ten wrócił z powrotem do swoich maksymalnych ustawień icieszył oko klientów ostrymi i jasnymi kolorkami.

Pzdr
 

jaca_z

New member
Panowie, czyli mam rozumieć , że nie da się z tym nic zrobić ?Że jak telewizor ma ustawiony tryb sklepowy to cały czas będzie do niego wracał ?To po jaką cholerę są te inne ustawienia !!
 

pinja

New member
jaca_z napisał:
Panowie, czyli mam rozumieć , że nie da się z tym nic zrobić ?Że jak telewizor ma ustawiony tryb sklepowy to cały czas będzie do niego wracał ?To po jaką cholerę są te inne ustawienia !!

Ten tryb da się wyłączyć, ale chyba poprzez odpowiednią kombinację klawiszy pilota lub TV. Przeszukaj to forum bo wydaje mi się, że kiedyś ktoś pisał jak to wyłączyć lub przejdź się do sklepu.
 
Do góry