Direct led, 75 cali lub wiecej 100hz do 8000

manson999

New member
Z zainteresowaniem śledzę ten wątek, bo mam identyczny kłopot z wyborem. Znalazłem coś co można nazwać mini-recenzją LG 82UM7600PLB https://www.produkttest24.com/lg-82um7600plb-im-test/
i wychodzi na to, że jak Ataszek pisał: dobry stosunek cena/jakość. Ja jestem na niego zdecydowany, brakuje mi tylko zobaczenia go na żywo. Chyba że ktoś wie, gdzie jest na ekspozycji na górnym śląsku?
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Żeby nie było ... dla mnie jest to przejściowy TV na 2-3 lata aż duże OLED-y stanieją - zmienię zaraz jak tylko będą w przystępnych cenach czyli ok 10-12k za duży calarz.
Jeśli ktoś chce się wiązać na 5 i więcej lat i oczekuje cudów to nie ten tv wg mnie....
Stosunek ceny do jakości dla mnie bardzo dobry to prawda !
 

danielkin86

New member
No cena tego lg za ten calarz jest genialna, kiedys to nawet nie myslalem o takiej wielkosci a teraz jest na wyciagniecie ręki. No mam bol glowy tym bardziej ze pani zaczęła sie niecierpliwic bo tv mialo byc na swieta ale ze zaczalem czytac forum to nic nie kupilem :) jakbym nie czytal to bym byl posiadaczem jakiegoś sony z krawedziowym podswieltaniem
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten LG bardzo dobry model, ale podobnie jak Sony, Philips - LG też przygotowuje się do podwyżki cen i to na dniach. Nie poganiam , ale...
 

danielkin86

New member
To na którym nie bede mial "dyskoteki" podczas wyświetlania napisow? Tych 8 tysi nie chce przekraczać. Czyli pozostaje ten lg 82 i ewentualnie co jeszcze?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dokładnie tak. LG 82UM7600 masz w specjalnej ofercie i to z pełnym pakietem dla niebieskich , z montażem i z uchwytem. Lepszego nie kupisz.
 

legaar

Member
A ja mam dwa pytania:
- jak z kątami w tym TV ? bo to VA więc może być różnie, szczególnie interesuje mnie jak gubi kolory przy patrzeniu na wprost ale jednak pod kątem (TV u mnie jest ok 5-6 m od kanapy ale na sporek komodzie więc ekran TV zaczyna się na wysokości ok 110 cm) - Ataszek wypowiesz się ? ;)
- TV ma obsługę dolby Atmos - wszystko fajnie pięknie - ale jak ten Atmos z Netflix przetransportować do amplitunera skoro w tym TV jest tylko HDMI 2.0 i ARC ?
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Kąty jak to w każdym VA czyli dużo gorsze niż IPS ale znów lepsza czerń i kontrast - kwestia wyboru - dla mnie wybór był tylko jeden.
Atmosa nie użytkuję.
 
Do góry