Diodowy następca plazmy Panasonica TX-P42VT20E

racuh

Banned
W związku z tym że powoli denerwuje mnie zużycie prądu przez mój bieżący telewizor to w przyszłości chciałbym zmienić moją wysłużona plazmę Panasonica TX-P42VT20E na coś bardziej Eco ale niewiem czy jakiś LED do 4tys ma porównywalną jakość obrazu, kontrast itd.

Może macie jakieś propozycje na TV bo jak narazie to przeglądając te wszystkie Ledy w salonach TV jedynie co mogło konkurować to niestety również plazma VT60.

Smart TV oraz 3D mnie nie interesuje bo w tym TV co mam teraz ostatni raz włączyłem te funkcje 4 lata temu.
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Tylko Oled może zastąpić twoja plazme. Ale na ta chwile tylko min. 55 cali i cena jeszcze wysoka. Nie radzę wymieniać na LCD bo z obrazu napewno będziesz mniej zadowolony.

Sent from my GT-I9300
 

lucypher

New member
W grudniu dokonałem dokładnie takiej zmiany. Zdecydowałem się na 55' Sony W8. Zastanawiałem się jeszcze nad wymienioną wyżej Toshibą i Panasem AS 650 tez 55'. Jestem zadowolony. W momencie kiedy kupowałem wszystkie kosztowały ok 4300.
 

racuh

Banned
Oglądając ostatnio te wszystkie TV zafascynował mnie TV Sony ale model KDL-55W955B. Miał bardzo ciekawy design zwężający ku górze. Miał ktoś z tym TV styczność? Czy rzeczywiście jest taki dobry dźwięk niczym wbudowany sound-bar? Może to tylko chwyt marketingowy :|
 
Do góry