DENON x-3000 czy x-4000

leikyn

New member
Witam !!! Jestem posiadaczem amplitunera sony STR-DB1070 i doszedłem do wniosku że już czas najwyższy wymienić na coś nowszego.Rozpatrywałem zakup Onkyo 626,ale po przeczytaniu kilku komentarzy odnośnie odsłuchu stereo na tym modelu zdecydowałem się na zakup Denona.Teraz mam pytanie do szanownych ekspertów czy różnica między Denonem x3000 a x4000 jest tak znaczna że warto dopłacić 400 euro aby mieć X4000.Czy lepiej dołożyć tę różnicę na zakup kolumn ?(do tej pory słuchałem na kolumnach Proson tzn przód,centralny i surroundy i subwoofer Mivoc SW-1000 AII).Głównie amplituner służy mi do oglądania filmów . ale od czasu do czasu lubię posłuchać muzyki (smooth jazz ).Jakie kolumny byście proponowali do tego amplitunera ?
 

Meg

New member
Różnica pomiędzy tymi modelami wynosi aktualnie ok. 900 zł. Moim zdaniem zdecydowanie warto. Pozdrawiam :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy warto to juz zależy od budżetu, moim zdaniem warto. Trzymając sie tematu, wybralbym rozwiez X4000.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Jezeli cie stac na x4000 to nie warto oszczedzac pare stowek i kupowac x3000. Wkoncu ampli nie kupujesz na jeden sezon.
 

leikyn

New member
Dziękuję wszystkim za rady które ukielrunkowały mnie w stronę denona x4000.Mieszkam w Hiszpanii i tutaj różnica jest większa niż większa x3000 kosztuje 539.99 a x4000 979.99 euro.Ale faktem jest że kupuje się na lata i warto kupić coś lepszego.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dziękuję wszystkim za rady które ukielrunkowały mnie w stronę denona x4000.Mieszkam w Hiszpanii i tutaj różnica jest większa niż większa x3000 kosztuje 539.99 a x4000 979.99 euro.Ale faktem jest że kupuje się na lata i warto kupić coś lepszego.

Bardzo dobrze napisane - powodzenia :)
 
Do góry