Denon + Polk Audio??

zetemte

New member
Witam,

Stoje przed kupnem zestawu home cinema. Poniewaz nie jest ekspertem w tej dziedzinie, bardzo bym Was prosil o pomoc. Firma, ktora znalazlem zaproponowala mi taki zestaw:

Jako glosniki zaporoponowano mi Polk Audio.
Jako model to http://www.polkaudio.com/homeaudio/vm/index.php#vm20
Sa dosyc drogie, bo wychodzi 3.590 euro (z vat). Co byscie poleclili jako tansza alternatywe z tej samej firmy? Ten model mi sie podoba, poniewaz nie sa duze i nie beda zajmowac tyle miejsca.

Ma ktos glosniki tej firmy? Jakie macie opinie na ich temat?

Do tego zaproponowano mi reciever Denon 4290, ktory wydaje mi sie dosyc drogi (1149 euro z VAT). Jako alternatywy myslalem 2309, badz 1909. Nie potrzebuje nie wiadomo jakiego super dziweku, ale chcialbym, aby gralo przyzwoicie. Pytam sie, poniewaz nie znam i nie chcialbym kupic na przyklad dobrych glosnikow i za slabego recievera do nich, bo to by bylo bez sensu.
Ktory z tych trzech modeli byscie polecili? Czy na przyklad 1909 nie bedzie za slaby do wymienionych wczesniej glosnikow Polk Audio? Z tego co wyczytalem na forum to roznic wieli nie ma pomiedzy 1909, a 2309.

Do tego potrzebuje Playera, ktory rowniez chcialbym, aby byl Denon. Dostalem oferte na Bluray:

DVD-1800-BD - 670 euro
DVD-2500-BT - 950 euro
DVD-3800-BT - 1900 euro

To samo, jak wyzej, nie potrzebuje, aby mial duzo bajerow, ale zeby jakos byla przyzwiota. Ktory z tych trzech byscie polecili? Trzeci raczej odpada ze wzgledu na cene.

Pokoj w ktorym bedzie stal sprzet ma okolo 55m2 oraz 6m wysokosci, przez co niestety akustyka jest dosyc dziwna (ze wzgledu na wysoki sufit niesie sie dziwek).

Pozdrawiam,
G.
 

don111

Banned
to przede wszystkim za mały zestaw na tak duże pomieszczenie, nawet subwoofer to maleństwo
jeśli chodzi o amplituner to do nich spokojnie wystarczyłby Denon 1909 ale mógłbyś dołożyć do 2309
musi być ten Polk koniecznie ? w Hameryce mieszkasz ? :)
 

zetemte

New member
Nie musi byc Polk, ale nie mieszkam tez w Polsce :) Po prostu mam firme, ktora to sprowadza i mi to polecili. Dali mi do wybpru rowniez B&W, ale to juz duzo wyzsza cena. Co innego bys proponowal z Polk?

Jezeli chodzi o blueray player, to ktory uwazasz za dobry?
 

Hachaj

New member
ONKYO & POLKaudio

Panowie ja jade na POLKaudio i jestem strasznie zadowolony - kupilem cala serie TSi na zaprzegu ONKYO TX-SR 706
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
może zacznijmy od początku ?
Do takiego pomieszczenia i takiej wysokości nie obejdziesz się POLKaudio - bo to będą pierdziawki . W ogóle nie bedzie to takie łatwe.
Wklej zdjęcia pokoju bo mam wrażenie że jest bardzo akustyczny ?
Masz jakieś dywany czy zasłony ?
Określ wyraźnie klasę cenową ?
i czy ma na myśli dystrybucję dostępnych w kraju modeli czy w Europie ?
 
Do góry