Denon Pma 710 Ae +dcd 710 Ae

klajn

New member
witam serdecznie mam zamiar kupić w/w sprzęt stereo i chciałbym abyście pomogli dobrać lub polecić jakieś odpowiednie kolumny do tego i kabelki,dodam że slucham głównie metalu (thrash,death) i techno proszę o pomoc pozdrawiam
 

steeze

steeze
Pomagam
VIP
Cześć.

Jak zwykle dużo zależy od pomieszczenia i jego akustyki oraz o kwocie jaką chcesz przeznaczyć na kolumny. Pomyśleć możesz o marce Paradigm. Jeśli podstawa nie musi być bardzo mocna a zależy Ci na utrzymaniu szczegółowości z dużą przestrzennością to Kef może Ci się spodobać. Jeśli chciałbyś mieć wokal wysunięty przed instrumenty to rozważyć można System Audio. Z kolumn podstawkowych możesz także zerknąć na Nht (ale małe bo 3 uwielbiają moc i ten denon raczej dobrze ich nie napędzi)

Pozdrawiam
 

adamsz78

New member
A MA BR2 będą dobre do tego zestawu? Zależy mi na dobrej dynamice ale i szczegółowości. Pokój 17m2. Jazz, rock, wszystkiego po troche.
 

rafal735r

New member
Te denony to niezla porazka. Sluchalem tego i nie polecam. Lepiej zakupic cos starszego, uzywanego i z wyzszej polki. Nie wiem czemu wszyscy tak walą w te nowe klocki sadzac ze sa lepsze.
 
Do góry