Denon AVR-X1700H

Michur

New member
Cześć,
Będę wdzięczny za informację czy tytułowy amplituner poradzi sobie z setem 5.1.2 stworzonym z głośników pokroju klipsh bądz dali oberon. Dodam,że wcześniej myślałem nad Denon AVR-X2700H ale w tych modelach był chyba jeszcze problem z hdmi.
 
Ostatnia edycja:

gemini4all

New member
Według opisów ma sobie poradzić https://www.infoaudio.pl/artykul/20...7-1-z-wyjsciem-na-2-suby-i-wirtualnym-atmosem

Jeśli chodzi o model X2700H to jedyny problem to był chip Panasonic dla HDMI 2.1 który powodował utratę obrazu przy 4k 120hz VRR dla Xbox X oraz kart Nvidia RTX 30xx, przy PS5 było ok, w modelach od maja 2021 problemu już nie ma (nowy chip). Natomiast w tym modelu zniechęca mnie tylko jedno wejście HDMI 2.1, nowy X1700H ma już 3 HDMI 2.1
 
Ostatnia edycja:
Też myślałem nad Denon AVR-X2700H bo w dotychczasowym Onkyo 656 spaliła się płyta główna. Szukam już 4 tygodnie. Wszędzie jest brak dostępności... Denon AVR-X1700H DAB miał się pojawić niby w listopadzie ale też cisza. Ma ktoś dostęp do niego? Bo był brał w ciemno.
 

Michur

New member
Udało mi się kupić x1700 ale łatwo nie było i wynikało to wyłącznie z innych zakupów. Generalnie cyrki jakieś bo Janusze na olx sprzedają amplitunery po dwa razy takich cenach a największe sklepy świecą pustkami (albo sami tymi amplitunerami po zawyżonych cenach handlują). Ja wiem wolny rynek itp ale gdzie jest producent, który teoretycznie powinien dbać o dobre imię marki i nie robić bazarowych warunków dystrybucji swojego sprzętu. Pan ze sklepu salony denon powiedział, że mogę wpłacić pieniądze na ampli i cierpliwie poczekać kilka miesięcy. Wszystko oczywiście bez możliwości wycofania kasy aż do momentu pojawienia się sprzętu. Jego koronny argument brzmiał " ja znajdę chętnych". Mam nadzieję, że po powrocie do normalności chociaż część klientów doceni taką postawę. Ogólnie to już mocno zastanawiałem się nad stworzeniem wątku z linkami z amazona oraz niemieckich sieci handlowych. Generlanie staram się wspierać polskich przedsiębiorców ale tutaj zrobiłbym wyjątek.
 
Ostatnia edycja:
Szczęściarz... :) Ja byłem w kilku dużych sklepach z elektroniką i wszyscy odsyłali mnie do sklepów internetowych tłumacząc zerową dostępnością. Dzwoniłem do kilku salonów pytałem o dostępność np Denon AVR-X1700H DAB. Premiera miała być 15 listopada, Denon ją przesunął na po 15 grudnia i tak kazali dzwonić. Ale nikt nie gwarantował, że przed świętami uda mi się kupić. Nie wspomnę już o cenach, które mam wrażenie, że z dnia na dzień rosną. :)
 
Do góry