DENON AVR-X1300W czy YAMAHA RX-V481D

arwr

New member
Witam przymierzam się do zakupu pierwszego amplitunera w moim życiu.
Po kilku dniach przeglądania internetów znalazłem 2 spełniające moje wymagania
DENON AVR-X1300W
oraz
YAMAHA RX-V481D
Pytanie do Panów o poradę który kupić
Więcej szczegółów
Aplituner będzie służył do głównie do oglądania TV filmów/seriali, żadziej do słuchania muzyki/radia
Moje oczekiwania to:
radio internetowe
możliwość strumieniowania dzwięku do i z amplitunera.
prosze poradzcie.
 

popej

New member
RX-483 obsługuje Tidala, co może być istotne. DAB nie jest atrakcyjny, kiedy radia można słuchać przez internet.

Mimo wszystko wolałbym Denona X1300, ze względu na obsługę Audyssey. A prawdę mówiąc, to wolałbym wybierać między RX-V681 i AVR-X2300 ;)
 

arwr

New member
dziękuje wszystkim za informację***też bym wolał soboe poprzebierać w innych modelach ale niestety budżet miałem ograniczony:/ Wybrałem Denona :) Czekam na dostawę jak przyjdzie bedę pewnie męczył o głośniki do niego :)
jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
 

katka10

New member
dziękuje wszystkim za informację***też bym wolał soboe poprzebierać w innych modelach ale niestety budżet miałem ograniczony:/ Wybrałem Denona :) Czekam na dostawę jak przyjdzie bedę pewnie męczył o głośniki do niego :)
jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Jak masz mniejszy budżet to z głośnikami celuj w uzywane- nawet tu na forum ludzie zmieniają i zadbany sprzęt masz za 50 % ceny albo w tej samej cenie o półkę wyższą jakość.
 

arwr

New member
Jak masz mniejszy budżet to z głośnikami celuj w uzywane- nawet tu na forum ludzie zmieniają i zadbany sprzęt masz za 50 % ceny albo w tej samej cenie o półkę wyższą jakość.

Dzieki za poppowiedż :) Denon już stoi w domu i czeka na kolumny
Pomysł mam taki żeby w salonie (25 m2 ) zrobić 5.1 i do sypialni pociagnąc sobie ZONE 2. Teraz pytanie
1. jakie nagłośnienie sugerujecie do salonu ?
2. Czy do sypialnie (12 m2) głośniki Monitor Audio BX2; będą oki ?
 

mors111

Active member
Bez reklam
posluchaj magnata quantum 673, bedziesz pozytywnie zaskoczony :)

popieram

choć u Magnata to już klasyk pisać mocno zaniżone dolne pasmo , te co podałeś mają od 30hz :blagam: i te wysokie 50khz :p , nie przy takiej małej obudowie

swoją drogą mam 2 małe wieże Panasonica , już 11-12 lat mają i mają basiki po 10cm a ja i tak jestem pod wrażeniem jak grają w szczególności właśnie basem , dzisiejsze "maluchy" tak nie potrafią , choć obie kilkanaście lat temu kosztowały 600-800zł ( 2 różne modele ) śmiem twierdzić że dzisiejsze w podobnej cenie pewnie lepiej nie zagrają

jeszcze jedno , ta mocniejsza ma zasilacz 130W , to całkiem sporo jak na mini wieżę
 
Ostatnia edycja:

arwr

New member
Ostatnia edycja:
Do góry