DENON AVR-3313 czy Onkyo TX-NR 818

ryki67

New member
Panowie bardzo proszę o opinię
który amplituner i dlaczego????

tak pobieżnie to na korzyść ONKYO
- brak Audyssey’s MultEQ XT32

Denon ma poprzednią wersję
- brak Audyssey’s MultEQ XT

generalnie potrzebuję amplitunera do kina domowego,
do stereo przy okazji

kolumny to FOCAL Chorus 836 V

bardzo proszę o porady wskazówki i dobre słowo :)
 

ryki67

New member
Wielkie dzięki za poradę, słuchaj a jakbyś proponował to co ewentualnie???
do tych kolumn? generalnie jaką masz o nich opinię?

do stereo raczej grajka mam bo używam do nich MF KW250S i on sobie z nimi bardzo ładnie radzi, ale chcę właśnie coś kupić do Kina domowego.

Proszę o porady :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wielkie dzięki za poradę, słuchaj a jakbyś proponował to co ewentualnie???
do tych kolumn? generalnie jaką masz o nich opinię?

do stereo raczej grajka mam bo używam do nich MF KW250S i on sobie z nimi bardzo ładnie radzi, ale chcę właśnie coś kupić do Kina domowego.

Proszę o porady :)

Te Focale to dla mnie mistorzsostwo świata. Co prawda 836 dla mnie za duze, ale sluchalem 826 i gęba się smiała :)
Mi podobało sie brzmienie Marantza i przy tym bym pozostał. Lecz wybrałbym minimum model 7XXX. Zalezy ile chcesz na to przeznaczyć? Mozesz isc też wyzej i bawic sie cos takiego :)
Marantz PL | Przedwzmacniacz AV
Marantz PL | Wzmacniacz mocy AV

Pozdrawiam
 

werf

Active member
Bez reklam
Miałem 3067 zestawione z chorusami 826 potęga dźwięku odpowiednikiem teraz jest RX A3020

Okolice 5 tyś to Yamaha 2020 dobrze się sprawdzi jako centralna jednostka domowej rozrywki
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Na Yamaszce 2010 tez słuchałem Focali 826 i nie moglem złego słowa powiedzieć. Jednak wg mnie Denon lub Marantz lepiej. Przy takim zakupie jednak odsłuch konieczny.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokladnie jak kolega pisze bo ja ci napisze ze ja bym kupil onkyo a kolejny np kolega ktory lubi HK napisze ze on to wolalby do tych kolumn wlasnie HK itd.... wydajesz juz dobre pieniadze jedz do sklepu wez za kase wypozycz sobie amplituner jeden potem drugi, a nie pytaj sie ludzi co kto by polecil ... bo towszystko jest zdanie subiektywne ... dla ciekawosci i owszem ale nie brac tego pod uwage... ja dokladnie troszke ponad tydzien temu pojechalem i posluchalem denona 3313 z dali ikon 6 bodajze jak sie nie myle para za 7 tys... i ci wszyscy co pisali jak to denon gra w stereo w stosunku do onkyo to myslalem ze sluchajac tego amplitunera bede przynajmniej skakal po scianie .... jak widac nie skakalem bo pewnie bym nie pisal teraz :) nie zadziwil mnie i nie powiedzialbym ze to gra jakos super super lepiej w stereo jak onkyo ale to tez moje subiektywne zdanie... ja zastanawiam sie miedzy onkyo 5010 a denonem 4520 ale tez juz coraz bardziej jestem juz nastawiony na onkyo... ale jeszcze raz pojade odslucham 4520 zeby byc pewnym na 100% zeby pozniej nie miec zalu...
A tym bardziej ze ty praktycznie do kina potrzebujesz amplituner to ja mysle ze onkyo bedzie tutaj dobrym rozwiazaniem... ja tych kolumn sluchalem na onkyo 5009 ( wiadopmo to nie ta klasa co ty masz na mysli ) i bylo ok, aczkolwiek te kolumny nie sa dla mnie ale gralo to przyzwoicie... ale mowie najlepiej to posluchac samemu... to jest najlepszy wyznacznik tego co sie chce..
lolek
 
Do góry