DENON AVR 2307 za 1480zł-opłaca sie?

rybarybson

New member
Opłaca sie kupic Denon AVR 2307 za 1480zł czy lepiej dolozyc i kupic Onkyo 605?? Czy ktos cos blizej wie o tym modelu Denon.CZy ten Denon jest "lepszy" od Onkyo 505? W promocji jest jeszcze Marantz SR 4001 za 1100zł. Ktory wybrac do kina?
 
Ostatnia edycja:

mobor

Banned
do oglądania DVD program minimum to:

- dekodery DD/DTS
- 6 koncowek mocy
- korekcja barwy dzwieku/opoznien
- 60W/kanał przy 8 ohm 20-20kHz

ten Denon to ma + wiele wiecej. Jak kupisz dobry player HD - to i wtedy da radę. Nowe modele Denona są ciekawe ale cenowo z nimi powariowali
 

rybarybson

New member
mobor napisał:
do oglądania DVD program minimum to:

- dekodery DD/DTS
- 6 koncowek mocy
- korekcja barwy dzwieku/opoznien
- 60W/kanał przy 8 ohm 20-20kHz

ten Denon to ma + wiele wiecej. Jak kupisz dobry player HD - to i wtedy da radę. Nowe modele Denona są ciekawe ale cenowo z nimi powariowali
Dzięki za info,a powiedz mi jak wypada na tle Onkyo 505 lub 605? Jestem zdecydowany na kolumienki Jamo s606. Zestaw ma mi sluzyc glownie do kina.Pokoj 30m
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
Z oferty Onkyo, to model 605 jest porównywalny z Denonem 2307. Generalnie za takie pieniądze to jest duża okazja. Nie zastanawiałbym się za bardzo. Zwróć jednak uwagę, czy jest polska gwarancja i polska dokumentacja. Gdyż później może to być problem.

ArtS :)
 

rybarybson

New member
ArtS007 napisał:
Z oferty Onkyo, to model 605 jest porównywalny z Denonem 2307. Generalnie za takie pieniądze to jest duża okazja. Nie zastanawiałbym się za bardzo. Zwróć jednak uwagę, czy jest polska gwarancja i polska dokumentacja. Gdyż później może to być problem.

ArtS :)
Oczywiscie polskiej gwarancji nie ma,jest w promocji w Mediamarkt w Niemczech.Dla mnie to nie problem bo firma w ktorej pracuje ma oddzial w Berlinie wiec co tydzien jestesmy.Czyli jesli mialbym wybrac to jest lepszy od Onkyo 505.Powinien zagrac lepiej z Jamo s606.? Troche mi to namieszalo w glowie bo juz bylem raczej na 505 zdecydowany...
 

Arek

Member
rybarybson napisał:
Opłaca sie kupic Denon AVR 2307 za 1480zł czy lepiej dolozyc i kupic Onkyo 605?? Czy ktos cos blizej wie o tym modelu Denon.CZy ten Denon jest "lepszy" od Onkyo 505? W promocji jest jeszcze Marantz SR 4001 za 1100zł. Ktory wybrac do kina?

a tak z ciekawości, po ile stoi 605 w media w Berlinie ?
 
Do góry