Denon AVR-1912

doco

New member
Czy ktoś w Polsce miał już doczynienia z tym sprzętem ?
Na Polskiej stronie Denon'a nie ma nawet opisu, a w USA jest już dostępny
w sklepach.

Mój znajomy wraca zza oceanu i może mi przytachać te 10 kg, gdyż nie
bierze bagażu :-D. Tylko czy warto ? Szczególnie interesuje mnie zestawienie z Onkyo 609

Cenowo przy obecnym kursie dolara, to nawet bez gwarancji suuuper atrakcyjna sprawa.
Swoją drogą cóż za niesprawiedliwość społeczna wobec pracujących obywateli EU

Pozdrawiam
 

mr-butcher

New member
tylko tam maja inna faze

najpierw sie dowiedz jak jest zasilany sprzet - jak jest inna czestotliwosc to chyba nie ma sensu sprowadzac.
 

doco

New member
Fakt, muszę to sprawdzić. Swoją drogą nikt w Polsce go jeszcze nie słyszał ? Chciałbym również zapytać o technologie Airplay, czy jakość tego połączenia jest wystarczająca powiedzmy do słuchania zbiorów mp3 ?

Pozdrawiam
 

pirx001

New member
Sprzętu grającego na 120V bym nie kupował. Mój dobry kumpel jest elektronikiem i audiofilem w jednej osobie i twierdzi, że ingerencja w zasilacz zawsze przekłada się na brzmienie sprzętu. Dowodził tego jakimiś równaniami różniczkowo-całkowymi :)

Inna sprawa jeśli klocek ma zasilacz uniwersalny 120V-230V wtedy to tylko prosta wymiana wtyczki.

Kłopot tylko z tym, że w sprzęcie grającym (poza przenośnymi gadżetami) w USA dają przeważnie zasilacze 120V.

Ceny maja tam bajeczne. Nawet teraz przy 1$=2,8 zł a przecież $ był już nawet po 2zł. Sam mam w chacie tyle sprzętu z USA, ze nawet się zastanawiałem nad instalacją w ścianach ich gniazdek elektrycznych :)
 
Ostatnia edycja:

mlx

New member
pobór prądu 360wat - to dramat jakiś - no i cena 3.3k nieakceptowalna - seria 1911 za 1600zł do kupienia
 

doco

New member
a ile pobiera onkyo 609 powiedzmy przy w miarę cichym słuchaniu radia FM oraz Radia internetowego? Bardzo proszę o pomoc osoby zorientowane.
 

Hoaxx

New member
Zamawiając sprzęt z USA - w jakich przedziałach kosztuje transport i ile liczą cła? Tzn. o ile więcej końcowo taki zakup kosztuje?
 
Do góry