Denon AVR-1912 i co do tego? S606? roth oli 4?

k0su

New member
Witajcie, szukam pomocy bo od opinii "znawców" ceneo zgłupiałem, po kilku dniach szperania po internecie mam wrażenie powrotu do stanu wiedzy sprzed zaczytywania się w opiniach :-]

Zestaw chciałem złożyć jak najtaniej "opcja LOW budżet", miało to być około 2000k , chciałem zamienić plastiki na coś lepszego. Miał być Harman avr255 + jakieś najtańsze prismy. No ale ostatecznie padł wybór na Denon AVR-1912 + Jabo S606 5.0 (ponoć najlepsze cena\jakość) . Cena za komplecik bez suba 3400. No ok mogę tyle wyłożyć :] i tu pojawia się problem, czytam opinie na ceneo i wielu twierdzi, że 606 to totalna padaka, dużo osób poleca Roth Oli4 cena 1800 za fronty. Więc ampli + oli4 to kwota rzędu 3750 :] Do tego muszę jeszcze kupić, tyły i centralny. Kino chcę kupić głównie do filmów BR + DTS HD chciałbym, żeby zatrzęsło momentami jak w kinie. Muzyki również słucham, przeróżnej (głównie MP3). Czyli powiedzmy, że pół na pół filmy muza, z delikatnym naciskiem na filmy.

Proszę o pomoc, bo jutro jadę po sprzęt. Tak się najarałem , że jutro musi być u mnie HyHy.
PS. Audiofilem nie jestem, w końcu obcowałem z plastikiem.

Pozdrawiam.
 

armi

New member
Bez reklam
:)
no w ten sposób to można bez końca - jak się zdecydujesz na roth oli to poradzą Ci Monitor Audio Bronze i znów budżet w górę :)

określ jaki masz max budżet i wtedy coś się dobierze - bo zawsze jak dołożysz 1-2k więcej to coś lepszego się znajdzie
 

k0su

New member
Tak, jak napisałem opcja Low budżet. Obecnie max 4000zł :] S606 mi się podobają no i fajna cena. Ewentualnie max 4000zł za Ampli i frotny, reszta w przyszłości.
 

armi

New member
Bez reklam
no to za 4k masz jamo 606 + sub 300 + avr 1912
no albo lekko ponad 4k

jeśli chcesz brać tylko fronty to na bank uzyskasz leprze kino w przyszłości - tylko potem trzeba dołożyć ok 2.5k na reszte kolumn z subem
kwestia ile musisz 'czekać' na reszte
 

k0su

New member
No i kupiłem Jamo s608 ponoć dużo lepsze niż S606, 2 dzień użytkowania i zabawy ustawieniami i szału nie ma ;/ Zobaczymy jak się ściągnie coś w formacie Flac, może będzie lepiej. I jeszcze czekam na suba , w sklepie twierdzili, że S608 będzie miał za mocny bass do mojego pokoju a tymczasem dla mnie słabiutko, dużej różnicy między Jamo a plastikami nie widać ;/
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W tej klasie to nie jest sprzęt dla Ciebie. To zestaw budżetowy. Powinieneś sięgać minimum po kolumny Dali Concept.
 

k0su

New member
Do zestawu dokupiłem Jamo sub 300 , po kilku dniach użytkowania kolumny hulają, aż miło. Bass też spoko dudni. Także jeżeli ktoś tutaj trafi to szczerze polecam, nie sugerujcie się moimi poprzednimi wpisami. Kolumny wymagają drobnej korekty w ustawieniu i będziecie zadowoleni.

Kino 10\10
Stereo 8\10
 
Do góry