DENON AVR-1912 czy AVR-1612

tritone

New member
witam

Zastanawiam sie nad kupnem w/w sprzętów w dobrych cenach.
Tylko mam dylemat bo jestem trosze swierzy w tych sprawach :oops:, 1912 to 7.1 chciałem do niego dokupić kolumny 5.1 tu nasuwa sie pytanie czy te 5.1 normalnie będą grały jak na AVR-1612 bo to 5.1. nigdzie nie mogę doszukać się takiej opcji np przełączania etc.

Różnica cenowej nie ma zbyt dużej (1912 za 1400 a 1612 za 1100 )
 

tewje

New member
Oczywiście, że tak. Pozostałe 2 kanały możesz wykorzystać choćby do nagłośnienia 2. strefy (np. 2. kolumienki podłączone w innym pomieszczeniu), bi-ampingu lub pozostawić nie podłączone. Jeżeli możesz sobie pozwolić na 1912 to go bierz, ma znacznie więcej zalet.

Interesuje mnie tylko gdzie znalazłeś takie ceny? :shock: Pozdrawiam!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

tritone

New member
dzieki za zainteresowanie tematem :blagam:

Znajomy ma bardzo duże zniżki i mi zaproponował takie cudo :) , co byś/cie polecali z głośników do 1500 zl ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Napisz jaka wielkość pomieszczenia. Pełnowymiarowe kolumny czy coś małego? Za tą sumę wybór będzie niewielki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

k0su

New member
Też mam taki zestaw

Denon avr-1912 + jamo 608 + jamo sub 300

Wszystko fajnie i ładnie, tylko nie mogę sobie poradzić z ustawieniem basssu. w kinie mega dudnienie ale nie ma mega pierdnięcia:D w stereo też nie mogę wywarzyć, jedna nutka spoko a inna dudni.

Jakby ktoś był tak miły i opisał jak ma poustawiane. Odcięcia na ampli i na subie itp itd :]

Pozdrawiam
 

rafalheba

New member
Ja słuchałem ostatnio Onkyo 609 z Jamo 608 i jak dla mnie zagrało zdecydowanie lepiej niż Denon 1912..., ale o gustach się nie rozmawia...
Właśnie jak to jest z tymi ustawieniami, bo czytam o tym już któryś raz?
 
Do góry