Denon avr 1911 kalibracja

BRIKSIK

New member
Witajcie kupiłem sobie drugi amplituner do dużego pokoju a mianowicie denonka 1911 i za cholere nie moge zmienić ustawień korektora tych które denon zrobił przy kalibracji niby jest to eq check w nim audyssey eq i audysey flat tam pokazuje który głosnik jak ma.
Niby pisze w instrukcji że właśnie tu można skorygować ale ja nie moge.
Albo ze sprzętem jest coś nie tak albo ja jestem za głupi :)
Jak macie jakis pomysł to z niecierpliwoscią czekam........
 

Slawko1

New member
Bez reklam
Ja mam Denon 1611 ale w Denonie 1911 powinno byc tak samo.
Jeśli chcesz skorygować głośność w poszczególnych kolumnach to wciśnij na pilocie przycisk CH LEVEL.
Jeśli chcesz regulować barwę dźwięku czyli soprany, basy to musisz wyłączyć
Dynamic EQ i w tedy będziesz miał aktywne TONE CONTROL.
 

BRIKSIK

New member
głośność to ja wiem chodzi mi o skorygowanie equalizera po kalibracji tego co ustawił audyssey jest coś takiegi po zakończeniu kalibracji jak sprawdzenie parametrów chyba parametr check i tam niby wedle instrukcji w tak zwanym eq check można poprzestawiać equalizer. zeskanowałem instrukcje może będzie łatwiej. zaraz wrzucę

to co zaznaczyłem na czerwono

http://img225.imageshack.us/img225/8623/scanm.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

edi730

New member
W moim też nic nie można zmienić. Parametry jedynie można przejrzeć. Wydaje mi się że na ustawieniach auto za wiele się nie zwojuje.
 

BRIKSIK

New member
osz choroba szkoda bo patrząc na to co on poustawiał to zgroza gra dobrze ale mógłby lepiej jak by tam pokorygować

czyli albo dza sie ustawic albo jakis za przeproszeniem debil ta instrukcje pisał
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

edi730

New member
U mnie po kalibracji mikrofonem dostałem zadowalającą jakość dźwięku i dalej nie wczytywałem się w instrukcję :/ Ale jestem pewien że można ręcznie ustawiać większość parametrów. Chyba trzeba postudiować ;) Swoją drogą instrukcja jest lakoniczna...
 

Prokop

New member
Bez reklam
Z tego co wiem, nie można w tym denonie zmienić ustawień korekcji, jak w większości amplitunerów w tym zakresie cenowym.
 

edi730

New member
Nie wprowadzaj zamętu, bo spokojnie można ustawiać korekcję nawet dla pojedynczych głośników . Nie jestem w stanie z buta napisać gdzie tego szukać w menu, ale sam osobiście bawiłem się korektorem. Nawet AVR 1611 ma takie możliwości...
 
Ostatnia edycja:

siucha

New member
Parametr "check" w denku oznacza sprawdz

Slawko1 doskonale ci to ospisal.Jak chcesz recznie wylacz dynamic eq plus dynamic vol off , multi off , wiejdz w menu i ustawiaj.Nie na "check" ale manual audio.

Mam 1611 i wysterowal mi naprawde dobrze, recznie pozmienialem to za cholere nie moglem lepiej ustawic niz on sam to zrobil ;)
 

BRIKSIK

New member
dzięki koledzy czyli po prostu to co napisali w instrukcji niepoprwnie zresztą szczerze mówiąc cała jest napisana jakoś tak dziwnie i pewnie nie tylko ja mam takie odczucie
sorki że troche pomarudziłem
 
Do góry