Denon AVR -1910 + Wharfedale Diamond 10.6/10.1/CS/MX-Sub + Panasonic TX-P50G10

maru34

New member
Nigdy nie pisałem, że kupię np. przez internet - przyjedzie sprzęt i się wtedy okaże co jest wart. Najpierw chcę wytypować czego konkretnie posłuchać, potem znależć miejsce gdzie będzie można przetestować wytypowane konfiguracje i dopiero cokolwiek kupię.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
maru34 napisał:
przyjedzie sprzęt i się wtedy okaże co jest wart.

a nie uwazasz , ze wtedy moze byc troche pozno na ocene ?!
w calej tej dyskusji nie chodzi o to kto ma racje, tylko o to zebys podjal wlasna w pelni swiadoma decyzje- bo to twoja kasa.....;)
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Funkcjonalnością i wyposazeniem ten Pioneer nie dorównuje AVR1910, kosztuje za to duuużo więcej, to są obiektywne fakty ;) Sprawa dzwięku to już kwestia subiektywna bardzo, ale tu sie można wypowiadać gdy się sprzęt osobiście słyszało i porównało.

AVR 2310 wnosi dodatkowo jeszcze lepsze procesory, mocniejsze zasilanie, drugą strefe, więcej wejść HDMI, pełny pre out itd... i nawet jest tańszy niż ten Pioneer :)

Więc patrząc na cene Pioneer zdecydowanie wygrywa twoim zdaniem ?
 

maru34

New member
Pionek 1019 i Denon 2310 mają podobną moc 140W. Zakładając że chciałbym również posłuchać muzy w stereo na samych frontach Pionek spisze się lepiej od 1910.
 

Adax01

Member
bagiennik napisał:
Denon 1910 wygrał większość testów grupowych w swojej kategorii ;)
Do tego nagroda Eisa ;> Pro Logic IIz, Skalowanie HDMI-HDMI, itd,....
Mam pytańko dla znwców: jak się ma Denon AVR-1610 w stosunku do opiewanego przez Was 1910? Czy 1610 wystarczy do pokoju 4x5m? Pozdrowionka

Hmmm... umarli wszyscy, czy zamarli z zachwytu nad 1610? :)
Chciałem się podączyć z problemem o budżecie niższym -nie mam dużo kasy, więc pomyślałem o Denon AVR-1610 i kolumnach Wharfedale Diamond 10.5/10/CC/SX-Sub
http://www.ceneo.pl/2709840

B. proszę o kilka zdań, ew. pytań -dopowiem...
W jednym salonie sprzedawca zaprezentował ten zestaw i brzmiał w salonie zdecydowanie lepiej (pojęcie względne) niż inne zestawy, natomiast w innym salonie sprzedawca mi odradził te kolumny i wpomniał coś o Jamo S606, Monitor Audio RX6 i Quadral Quintas 700...

Quintas 700 nawet zrobiły na mnie wrażenie liczbą głośników :) ale wydaje się, że odsłuch w salonie z wysatwy wyszedł gorzej niż Diamond 10.5.
B. proszę Was o kilka zdań nt. amp. i kolumn. Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry