Denon AVR-1910 vs HK AVR-260 vs Yamaha RX-V765 (Jamo s606???)

Przemjaskier

New member
Cześć :)

Naczytałem się różnych opinii na temat tych ampli i mam problem z decyzją... W zasadzie jestem prawie przekonany do Denona 1910 - ma (chyba?) wszystko to, czym chwalą się tamci, a ten model ma świetne opinie i 3 letnią gwarancję. Ogólnie ludzie straszą awaryjnością i roczną gwarancją HK. Co o tym myślicie? Coś przeoczyłem? Źle wybrałem? Będę wdzięczny za rzeczowe porady.

Zastosowanie: 60% filmy, 40% muzyka (rock, jazz, metal)
Pokój: 18m2

I z innej beczki - słyszałem dzisiaj zestaw Jamo S606 (bez Suba) i chyba się na niego będę decydował. .
Zagra to razem z tym ampli fajnie według Was? Znajdę coś lepszego za sumę -+4k za Ampli+zestaw 5.0?
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Mam w domu AVR255 i nie mam Cię czym straszyć. Serwis naprawia do 2lat na gwarancji. Najwięcej basu będzie z HK, później Yamaha i Denon, AVR1910 jednak ma świetną przestrzenność dźwięku. W 4tysiach to prawie się mieścisz z subem :) !
 

franczesko23

New member
Mam w domu AVR255 i nie mam Cię czym straszyć. Serwis naprawia do 2lat na gwarancji. Najwięcej basu będzie z HK, później Yamaha i Denon, AVR1910 jednak ma świetną przestrzenność dźwięku. W 4tysiach to prawie się mieścisz z subem :) !

mam podobny problem,co kolega. na placu boju pozostały denon 1910 i yamaha 765. co do kolumn, po zakupie (przez żonę :)) mebli, z racji gabarytów jedynym kandydatem są jamo 606. u mnie muzyka(koncerty) 70%, filmy 30%.(narazie wszystko puszczone z ps3 bedzie) prosiłbym o rzetelną ocenę, który amplituner i dlaczego byłby lepszy z kolumnami jamo606. pokój 18m2(układ kwadratu). blackninja, znam twoją cenkę za yamaszke+jamo606,(jesli sie nic nie zmieniło) denon+jamo bez suba, byłoby to samo??
 
Do góry