Denon avr-1509 + jamo s718 ?

bist

New member
Witam forumowiczów :)

Trafiłem na to forum, gdyż potrzebuję pomocy profesjonalistów w tematach kin domowych ;)

Do rzeczy, zakupiłem niedawno ampli Denona ( model AVR-1509 ). Teraz noszę się z zamiarem zakupu 5 głośniczków... I tutaj proszę o pomoc ludzi, którzy siedzą może w temacie, lub ew. używają/używali/słyszeli n/w sprzęt :

1. Na pierwszy ogień planuje zakup kolumn podłogowych Jamo s718 - chciałbym aby ktoś się na ich temat mógł wypowiedzieć w jakiś sposób. Czytałem opinie na forach hi-fi, ale są one naprawdę rozbieżne. Mam nadzieję, że ktoś do ich oceny podejdzie profesjonalnie.

2. Kolejny zakup : KEF C1 - monitorki na tylną scene . Słyszałem pozytywne opinie na temat tej firmy. Wraz z zakupem w/w monitorków będzie zakupiony centralny : KEF C6LCR .


Pytanie, czy dźwięk głośniczków KEF rzeczywiście jest dość dobry ( wiadomo, nie jest to hi-end, ale pewnie lepsze rozwiązanie niż kino domowe philips za 800 zł :D ), czy zagrają one dobrze z kolumnami głównymi JAMO i jak wogóle się zapatrujecie na takie zestawik. Jamo byłyby podpięte kablami OFC 4mm^2, kefy 1,5mm^2, natomiast ampli do kompa oraz dvd złączem optycznym.

Jeżeli macie jakieś propozycje, coś zmienić, coś czymś zastąpić itd to bardzo proszę pisać.
Każda wypowiedź będzie pomocna. :rolleyes:
 

bist

New member
:hmm: Cóż za wyczerpująca odpowiedź na temat moich pytań, wątpliwości i prośbe oceny sprzętu, który hm wstępnie wybrałem ...
 

wiaderny007

New member
Witam. mam ten sprzecik czyli (denon avr1509+jamo s 718) od tygodnia i jestem zadowolony, wczesniej miałem technicsa z procesorem dzwieku+140 altusy,bez porównania. Dźwięk jest czysty i mocny, polecam
 
Do góry