DENON 2308 + JAMO S606 Jak zagra??

pabelo78

New member
a może Jamo C607??

Sprzedałem swoje graty i jutro idę na odsłuch HK 255 + JBLe, ale całyczas mam mętlik w głowie. Myślę cały czas o innych kombinacjach. Chciałbym, co by stereo ładnie zagrało i mam nadzieje, że JBLe dadzą radę.
Zastanawiałem się też nad tym:
-Jamo C607, dość ciekawie się prezentują w tym przedziale cenowym. Czy HK do tego był by odpowiedni??
-Mission M35i też dość ciekawe, ale jaka do tego elektronika? i jak się prezentują w stero?
Normalnie sam już nie wiem:confused:
 

pabelo78

New member
Do tej pory słuchałem na sony DB 780 QS i polaris 180, ma nadzieje, że po dosłuchu nie będę zawiedziony, że to sprzedałem:)
Właśnie idę się umówić na odsłuch. Mam nadzieję, że dam radę się na coś zdecydować.
 

pabelo78

New member
po odsłuchu

Przesłuchałem kilka zestawów, amplitunery + kolumny.
Na pierwszy ogień poszły kolumny Mission M35 + HK 255, nie wiem czy jest to zestawienie do siebie pasujące, ale efekt był całkiem niezły. Bas ognisty, ale jakby trochę przytłumiony, reszta całkiem przyzwoicie(nie jestem audiofilem), ale nie zrobiły na mnie piorunującego wrażenia, a z taką nadzieją poszedłem i na to czekałem.
Następne były Jamo C605 tu już mi się bardziej podobało, wrażenie jakby muzyka grała w tym miejscu gdzie siedzę (to chyba jest scena), a nie gdzieś między kolumnami, bardzo dynamiczny bas i w ogóle nieźle, a na pewno lepiej niż missiony.
Wymiana kolumn i obok harmana znalazły się JBLe e80, tu już było trochę gorzej od jamo, ale chyba lepiej od mission nie wiem na czym to polegało, ale mnie nie porwało, faktem jest że bas dawał radę, ale jakby nad wszystkim dominował.
Jeszcze jedna próba, ale tu juz na odsłuch poszedł CA 640 + Kef Q9 no i nadeszło to na co czekałem...ciarki na całym ciele i teraz wiem jaka jest różnica pomiędzy amplitunerem i to niezłym jakim jest HK a wzmacniaczem.
Piękny dźwięk, super bas, słychać każdy szczegół no i jak zamkniesz oczy to jak byś się rozpływał, można słuchać i słuchać, a słuchałem po trosze rocka starego, jazzu i trochę lekkiego metalu i pomimo takiej mieszanki wszystko pięknie grało.
Gdyby nie żona pewnie taki zestaw był by już u mnie w domu, ale cóż poszliśmy na kompromis kupię HK z pre-outem 355 + jamo 607 a kiedyś dokupię wzmacniacz.

Tak to było na odsłuchu... polecam wszystkim przed zakupem.

 
Do góry