DENON 1911 czy Onkyo 608 który wybrać ?

Bogiel

New member
Denon avr1911 osiada Audyssey MultEQ Onkyo 608 posiada tylko 2EQ, która jest podstawową wersją MultiEQ ale o tym nikt ci tu nie napisze bo tu kochac tylko onkyo;-)
 

killpit

New member
Wymieniać za i przeciw można z jednej i drugiej strony lecz fakt jest faktem że nowe Denony to okrojone plasticzki które odbiegają od swoich wcześniejszych świetnych modeli :) i nawet MultiEQ i tego typu podobne wynalazki nie pomogą.:)
Ja osobiście nigdy nie używałem audysseya w żadnym sprzęcie którym podłączałem ponieważ wolę zdecydowanie to samemu zrobić.
Dlatego warto odsłuchać ampli jeśli są takie możliwości.
Druga sprawa że różnie z tym odsłuchem bywa czasem można natrafić na sklep promujący jedną lub drugą markę i poustawiają w ampli tak że nawet ten super zagra beznadziejnie :)
 

pkomp

New member
nie wiem jak onkyo serii 8 ale seria 7 ma jedną poważną wadę - jakiekolwiek ustawienia zwrotnicy przy konfiguracji głosników odbywaja sie bez dźwieku co jest kompletna bzdurą i tak naprawdę bardzo utrudnia wygodne i sprawne ustawienie
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Pisałem ES 80,ES 25C,tył L 820 i nie wiem co mnie opętało żeby to kupić do mojego metrażu.W sklepach audio są przecież do kupienia niskie z mniejsza mocą i jak dla mnie wystarczająco ładnym brzmieniem a te kolosy to jak dodatkowy zestaw mebli plus 50'' tv.Wyobrażasz to sobie?
 
Do góry