denon 1908 + jamo S 606 hcs

wizard24

New member
Witam!
Noszę się z zamiarem kupna kina domowego. Wpadł mi w oko zestaw denon 1908 + jamo S 606 hcs, a ponieważ jestem zupełnym laikiem to chciałbym zapytać Was o poradę. A może macie coś lepszego do zaproponowania?.. w tym przedziale cenowym oczywiście;)
Przy okazji... czy ktoś mógłby mi powiedzieć czym różnią się modele denon 1708 i 1908?
Z góry dziękuję
 

wizard24

New member
Moje oczekiwania to przede wszystkim niezła jakość dźwięku przy oglądaniu filmów. Muzyki słucham sporadycznie. Przede wszystkim liczę na dobre brzmienie przy niezbyt głośnym odsłuchu. Co do pomieszczenia, to jest to dość trudna sprawa. Mam dużą przestrzeń otwartą - 55m kwadratowych, przy czym jest to poddasze z dużymi skosami. Z tej przestrzeni wydzielony został mały kącik wypoczynkowy, tak ok 15m kwadratowych gdzie stoi TV. Zależy mi na sprzęcie, który będzie służył mi w miarę przyzwoicie przez następne 5-6 lat. Kwota - 3200zł max na ampli i głośniki.
Wielkie dzięki za wszelkie propozycje i uwagi.
PS: nie wiem, czy warto się pchać w skalery itp w ampli? czy lepiej skoncentrować się na dobrym brzmieniu i dołożyć do głośników?
 
Do góry