denon 1908 czy onkyo 705 ?

tomzet34

New member
chcę wybrać zestaw do kina i do stero , mój wybór zawęziłem do denona 1908 (ew.2308 niewiem czy warto dopłacać) lub onkyo 705 (ew.805 niewiem czy warto dopłacać)
do tego zestaw kina domowego jbl seria ES 80 + sub
lub zestaw Dali concept 6 lub 8 + sub
mój pokój 20 m2
kino domowe 50% / stero rock 50%
Prosze o pomoc w podjęciu decyzji.
ewentualnie jakieś inne pomysły w tym przedziale cenowym
gdzie można tanio nabyć taki sprzęt w warszawie
media markt odpada oni w ogóle się nie znają
jak zaczną doradzać to boki można zrywać
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
Próbujesz wybierać w rzeczach nieporównywalnych. Odpowiednikiem Denona 1908 będzie Onkyo 505. Odpowiednikiem Denona 2308 będzie Onkyo 605. Generalnie, ze względu na ceny, warto wybrać Onkyo, gdyż za porównywalne pieniądze kupujesz model z wyższej półki jakościowej. Czy warto dopłacić do Onkyo 805, nie wiem, ale wiele wskazuje na to, że tak.

Nie wiem, jakiej muzyki słuchasz, ale Dali są głośnikami uniwersalnymi. JBL lepiej sprawdzi się w ostrej muzyce. W kinie prawdopodobnie też. Ja posiadam Dali Concept w komplecie z Denonem 2106 i w kinie naprawdę niewiele mi do pełni szczęścia brakuje.

ArtS :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
długa dyskusja była na podobny temat na innym forum. I też wyszło wiekszości że HK 645 ma przewagę nad konkurencja do muzyki.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Concepty moga okazac sie troche za małe do tego pokoju, ESpack sprawdzi sie wyśmienicie, z amplitunerów celowac musisz w AVR347,AVR445.
 
Do góry