denon 1311 vs 1611

bagiennik

New member
Bez reklam
No to bym sie na twoim miejscu nawet nie wygłupiał z próbą takiego porównywania ;> Dzwięk takiego PMA710 to może z modelami ale powyżej 7000zł byłby sens porównywać ;>
 

BRIKSIK

New member
wiadomo że wzmacniacz to wzmacniacz ale powiedzcie mi szanowni kinomuzykomaniacy jakiż to amplituner tak do kwoty 1500 z pre out kupić aby wykozystać fronty zasilane przez wzmacniacz, a kupiłbym sobie osobno satelitki, centralny i sub tyko że tu chyba mam problem pma 710 ae ma sam pre out a pre amp to nie ma, nie przenoszę tematu do np amlituner do 1500 bo mam denona i denona bym kupił no chyba że radzicie co innego, co by podpiąć zaznaczam jeśli się da do pma 710
Wybaczcie moje marudzenie
 

maciekmm

Member
Posiadam Denona 1311 a konkretnie zestaw 1311XP i jestem bardzo zadowolony. Spotkalem sie z opiniami ze jest cienki przy sluchaniu muzyki jednak gdy ustawi sie tryb muzyczny a nie Cinema to nie jest wcale az tak zle...
 

schwarz

New member
To chyba delikatna sugestia, że gra ale raczej nie za dobrze;) Ja tam specjalistą nie jestem ale od zawsze miałem zakute w głowie, że muzyka=podłogówki z jak największym pasmem.
 

pawelbrz

New member
Zadam pytanie natury technicznej odnośnie denona 1311 - czy ten amplituner posiada menu ekranowe a zwłaszcza - czy potrafi konwertować obraz z źródła podłączonego przez wejście HDMI (np DVD lub bluray) na wyjścia component i composite ?
 

Slawko1

New member
Bez reklam
Zadam pytanie natury technicznej odnośnie denona 1311 - czy ten amplituner posiada menu ekranowe a zwłaszcza - czy potrafi konwertować obraz z źródła podłączonego przez wejście HDMI (np DVD lub bluray) na wyjścia component i composite ?

Menu ekranowe: NIE

Z HDMI na component i composite: NIE
 

BRIKSIK

New member
Witam a ja tak:
co kupić avr 1611 czy avr 1910, różnica w cenie 300 zł
jak ma się w przypadku nich porównanie jakości dzwięku i liczba dekoderów,
wiadomo że avr 1910 nie ma hdmi 1.4 i obawiam się że jako starszy mniej dekoderów
 
Do góry