Dekoder Samrt 4K od Vectry

adrja

New member
Witam!
U mie ten dekoder nie działa płynnie! Szybkie sceny w sporcie są nie do przyjęcia...

A taki najbardziej przemawiający przkład - na TVN24, czy innym programie informacyjnym - pasek u dołu ekranu z informacjami nie przewija się płynnie tylko wyraźnie przerywa! Sprawdzałem ten dekoder na LG55CX w trybie HDR, Dolby Vision, ale też na innym TV na 1080p i 1080i i... jest tak samo - dalej przerywa!

Proszę o informację od tych, którzy mieli kontakt z tym dekoderem, czy u WAS jest podobnie?
Może to wadliwy egzemplarz, a może ta seria dekoderów jest taka?
 

LooLek

Member
Witam!
U mie ten dekoder nie działa płynnie! Szybkie sceny w sporcie są nie do przyjęcia...

A taki najbardziej przemawiający przkład - na TVN24, czy innym programie informacyjnym - pasek u dołu ekranu z informacjami nie przewija się płynnie tylko wyraźnie przerywa! Sprawdzałem ten dekoder na LG55CX w trybie HDR, Dolby Vision, ale też na innym TV na 1080p i 1080i i... jest tak samo - dalej przerywa!

Proszę o informację od tych, którzy mieli kontakt z tym dekoderem, czy u WAS jest podobnie?
Może to wadliwy egzemplarz, a może ta seria dekoderów jest taka?


Dzień dobry
U mnie podobnie. Ja do tego jeszcze próbowałem z dekoderem połączyć się po WIFI ale również po kablu i bez zmian. Płynnośc jest straszna. Chciałem już zrezygnować z tego dekodera na rzecz karty w TV lub dekodera tradycyjnego. Spróbuje jednak wersję z plikiem...
 

adrja

New member
Niestety

No niestety pobrany materiał i uruchomiony w kodi na ddekoderze dalej pprzerywa. Oczywiście na kompie jest barzdzo dodrze.
Dziękuję za pomysł.
 

adrja

New member
Dzień dobry
U mnie podobnie. Ja do tego jeszcze próbowałem z dekoderem połączyć się po WIFI ale również po kablu i bez zmian. Płynnośc jest straszna. Chciałem już zrezygnować z tego dekodera na rzecz karty w TV lub dekodera tradycyjnego. Spróbuje jednak wersję z plikiem...
Ja po WiFi też próbowałem - bez zmian.
Mam też dekoder HD Vectry (w multiroomie) i tam jest płynność OK (na obydwu telewizorach), ale po to mam TV 4K, żeby oglądać w 4K!
 

SDman

Banned
No niestety pobrany materiał i uruchomiony w kodi na ddekoderze dalej pprzerywa. Oczywiście na kompie jest barzdzo dodrze.
Dziękuję za pomysł.
To masz problem z ustawieniami TV lub samym TV . Ten materiał na Samsungu Q90T, Q80r,
Panasonic gz-950, sony xh-9505 idzie mega płynnie.
 

adrja

New member
Przepraszam! Teraz odpaliłem bezpośrednio na TV i jest EXTRA! Przez dekoder jest źle - czyli to wina dekodera!
 

SDman

Banned
No to masz argument nie do podważenia -powodzenia.
Moja TV kablowa gra tak z interfejsu CI jak i z dekodera Technisat HD K2.
 
Ostatnia edycja:

bl4ck

Active member
Bez reklam
Przeczytaj go ze zrozumieniem on uruchomił ten plik na dekoderze.. a ty prosiłeś go o uruchomienie na telewizorze. Więc wina jest w urządzeniu a mianowicie odświeżanie widocznie nie przełącza tv na 50 klatek i odtwarza go w 25.
 

SDman

Banned
My już się zrozumieliśmy bez słów, przecież odpisał, że sprawdził na TV i jest malina.
 
Do góry