dekoder hd polsat

mareksad

New member
witam wszystkich.mam nadzieje ze dobrze wybrałem dział ,bo to mój pierwszy post. chce zakupic dekoder hd polsatu i znalazlem taka oferte na allegro(numer 511463017)gdzie dekoder samsunga hd kosztuje tylko 149pln i wszystko co musze dalej zrobic to doładowywac karte . moje pytanie to czy w tym jest jakis kruczek? dlaczeko tylko 150 pln? dzieki za podpowiedzi;)
 

mareksad

New member
janwojx napisał:
Hmm... tu masz taniej.
A dlaczego tyle? Cóż, takie czasy nastały ;)
a dzieki faktyko taniej:eek:k:.
dzis zadzwoniłem do jednego ze sklepów i wszystko jasne. dekoder na własność i miesiac gratis , potem decyzja czy podpisuje umowe cz korzystam z pre-paid( +5pln dopłaty za miesiąc). mi pozostaje tylko problem transportu do UK:mrgreen:. mam tez nadzieje ze bedzie to chodzic z moim stary zestawem polsatu tzn. antena+konwetrer.
 

arsenal

Moderator
VIP
mareksad napisał:
witam wszystkich.mam nadzieje ze dobrze wybrałem dział ,bo to mój pierwszy post. chce zakupic dekoder hd polsatu i znalazlem taka oferte na allegro(numer 511463017)gdzie dekoder samsunga hd kosztuje tylko 149pln i wszystko co musze dalej zrobic to doładowywac karte . moje pytanie to czy w tym jest jakis kruczek? dlaczeko tylko 150 pln? dzieki za podpowiedzi;)
Ponieważ znaczna część dekoderów Cyfrowego Polsatu SD i HD jest poważnie zadłużona. Kupisz za 150 a potem okaże się, ze musisz jeszcze zapłacić sześć miesięcy abonamentu po poprzednim właścicielu by odblokować uprawnienia. Radzę się wystrzegać kupna na Allegro dekoderów CP.
 

kozikpl

Member
Witam
Który model tunera polecacie samsung czy Echostar, mam zamiar kupi po nowym roku.
Będę wdzięczny za rade.


ps. a może wstrzymać się z tunerem hd bo i tak kanały są w sumie drogo....
 

alex2006

New member
arsenal napisał:
Ponieważ znaczna część dekoderów Cyfrowego Polsatu SD i HD jest poważnie zadłużona. Kupisz za 150 a potem okaże się, ze musisz jeszcze zapłacić sześć miesięcy abonamentu po poprzednim właścicielu by odblokować uprawnienia. Radzę się wystrzegać kupna na Allegro dekoderów CP.
Ja kupiłem taki tunerek na allegro dokładnie Samaung HD 370!
Są to nowiuteńkie tunerki-dzwonisz do obsługi klijenta-rejstrujesz i oglądasz,miesiąc gratis,a potem albo umowa na 12 mies,albo prepaid!Ja jestem zadowolony.Płace 42,80 zł za Familijny bez umowy,a tunerek kupiłem za 130 zł.W punkcie sprzwdaży CP chcieli 299 zł i Familijny na 29 mies Hi hi hi!
 

waldezk

New member
Witam,
jak w takim wypadku wygląda spawa z gwarancją, kto ją realizuje ??
Też się zastanawiam nad taką opcją.

Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kozikpl

Member
Ja w umowe (juz ze 2 lata) płace za familijny 37,90.

Ile kosztuje teraz w umowie, a ile w prepaid?

Kupując taki z allegro można podpisać umowe bez tunera?
 
Do góry