Dekoder HD dla Cyfry +

Co zrobisz aby oglądać programy HD Cyfry Plus?


  • Total voters
    0

HYDRACOM

New member
Witam,
wracając do tematów powyższych postów mogę udzielic informacji dotyczących HUMAXA HDCI-2000 oraz ASTONÓW.
Napewno HUMAX oficjalnie został zarekomendowany przez C+ jako odbiornik przeznaczony do HD C+ dla klientów z tzw. grubszym portfelem, ponadto zostały podjęte prace nad oprogramowaniem (w polskim odziale HUMAXA , mieszczącym się w W-wie) mające na celu dostosowanie do prawidłowej współpracy z ASTONAMI , oraz usuwające błędy powszechnie znane np. brak pełnego EPG ,polskie czcionki TXT, teletextu VBI , oraz poprawki dot. HDMI. Opisane poprawki dotyczą również współpracy z platformą Polsatu.
HUMAX wstępnie jest przygotowany do podłączenia specjalnej przystawki
HDD , na którą to po tzw.USB można będzie nagrywac . Dowodem na to jest specjalne "menu" które jest ukryte dla potencjalnego użytkownika.Przystawki mają pojawic się w sprzedaży na wiosnę 2007. Dostępne są już w USA dla wersji HUMAXA adresowanego na rynek amerykański, producentem jest SEAGATE z logiem HUMAXA.
 

sponn

New member
HYDRACOM napisał:
Witam,
wracając do tematów powyższych postów mogę udzielic informacji dotyczących HUMAXA HDCI-2000 oraz ASTONÓW.
Napewno HUMAX oficjalnie został zarekomendowany przez C+ jako odbiornik przeznaczony do HD C+ dla klientów z tzw. grubszym portfelem...

Czy ktokolwiek wie KIEDY bedzie mozna kupic Humaxa/Topfielda z C+ w cenie 1100 :D W tym roku czy na wiosne przyszlego ?
 

HYDRACOM

New member
Oferta już jesta aktualna , kupując Humaxa z modułem C+ i podpisując umowę ,za Humaxa płacisz 1080 zł.+cena modułu. Oferta tylko w autoryzowanych punktach C+.
 

jarmalik

Member
Bez reklam
Humax HDTV napisał:
uwaga posiadacze modułów ASTON2, na satelicie ASTRA jest już soft z upgrade do wersji 2,17. Ta wersja pozwala oglądać Cyfre HD na Humaxie HDCI-2000, krótka instrukcja ładowania softu jest tutaj
http://www.humax.com.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=69
przed chwilą załadowałem i działa

A mi nic nie wychodzi. Dwa razy próbowałem wg instrukcji. Raz bez karty C+, potem z kartą. Zostawiłem na noc, rano sprawdzam i nic. Zostawiłem znowu na dzień i kicha. Nie wiem co robię nie tak.
 

małgosia

New member
HYDRACOM napisał:
Oferta już jesta aktualna , kupując Humaxa z modułem C+ i podpisując umowę ,za Humaxa płacisz 1080 zł.+cena modułu. Oferta tylko w autoryzowanych punktach C+.

Ja już od kilku dni jestem abonentką C+. Czy będę mogła kupić Humaxa za 1080 zł ?
 

yanky

New member
Umieszczenie (wkładanie) i wyjmowanie modułów CI podczas pracy tunerów grozi zniszczeniem tunera lub modułu. W ten sposób uszkodziłem sobie DRAGON CAM (w tunerku Techisat) :( !!!
 

HYDRACOM

New member
małgosia napisał:
Ja już od kilku dni jestem abonentką C+. Czy będę mogła kupić Humaxa za 1080 zł ?
Oferta dotyczy klientów którzy podpisują umowę przy zakupie modułu Cyfra+, a nie posiadaszy np . ASTONA 2. Szczegóły ifolinia C+ pod nr.tel. 0 801 801 801
 

sponn

New member
HYDRACOM napisał:
Oferta dotyczy klientów którzy podpisują umowę przy zakupie modułu Cyfra+, a nie posiadaszy np . ASTONA 2. Szczegóły ifolinia C+ pod nr.tel. 0 801 801 801

A nie wiesz przypadkiem co z Topfieldami ? Tez beda/nie bedzie/moze beda ale nie wiadomo kiedy ?
 

HYDRACOM

New member
sponn napisał:
A nie wiesz przypadkiem co z Topfieldami ? Tez beda/nie bedzie/moze beda ale nie wiadomo kiedy ?
Cena Topfielda napewno będzie zdecydowanie wyższa , tak wynika ze wstępnych informacji,
ponadto Topfield nie przewiduje poprawek softu w odróżnieniu do Humaxa.
 

Humax HDTV

New member
jarmalik napisał:
A mi nic nie wychodzi. Dwa razy próbowałem wg instrukcji. Raz bez karty C+, potem z kartą. Zostawiłem na noc, rano sprawdzam i nic. Zostawiłem znowu na dzień i kicha. Nie wiem co robię nie tak.
wprogramuj sobie kanały na listę z częstotliwość 12603 z ASTRY tam znajdziesz kanał Technisat.... Na tym kanale wyjmij i włoż moduł i zostaw to na godzinkę. Jak chcesz koniecznie sprawdzić że się łąduje to możesz wejść w odbiorniku do menu gdzie są złacza CI ( sprawdź w instrukcji naogół jest to w punkcie instalacja) jak wejdziesz w złacze opisane ASTON to wchdzisz do modułu, tam znajdź wersję oprogramowania, jak ładuje to będzie napisane 2.0r albo 2.r0. Czekaj cierpliwie i nie przerywaj ładowania, tuner oczywiściemusi być cały czas włączony na tym kanale
 

nowy66

New member
HYDRACOM napisał:
Cena Topfielda napewno będzie zdecydowanie wyższa , tak wynika ze wstępnych informacji,...

To troche dziwna informacja - Topfield na "wolnym rynku" jest tańszy od Humaxa (1285 do 1450), więc ...

Skąd to info?

pzdr
 
Do góry