Decydujące starcie

ar2rPL

New member
Jako że w przyszłym tygodniu chcę w końcu zakupić nowy TV, a im dłużej szukam i czytam tym mniej wiem :] Czekałem na dokończenie lub ponowienie testu Kikiego Toshiby serii RV555DG bo byłem praktycznie na ten telewizor zdecydowany, a jak wiadomo w teście wersja 46'' delikatnie mówiąc nie wypadła rewelacyjnie troszkę się podłamałem, że w dalszym ciągu czekają mnie dalsze poszukiwania (ponoć to był tylko wadliwy egzemplarz a seria RV gra bardzo dobrze). No i tak szukałem, czytałem i sporządziłem ostateczną liste interesujących mnie LCDków. I tu moja prośba do Was o pomoc w wyborze.

Moje warunki:
Preferowany rozmiar: 37-42''
Wielkość pokoju: 3,5 X 4,5
Sygnał: dekoder HD Cyfrowy Polsat
Odległość od ekranu: 3m
Urządzenia podłączone do TV: HD Polsat Cyfrowy, X360
Klasa cenowa: max 5000zł
Nasłonecznienie: małe (rolety)

Moje typy:
Panasonic TX-37LZD85 (nie wiem czy nie za mały)
Toshiba 42RV555DG (nie wiem jak to w końcu z tą serią jest do końca)
Sharp LC-42XL2E (troszke stary model i ciężko dostępny w sieciach)
Samsung LE40A856 (ostatnio to mój faworyt)

Z góry dzieki za podowiedzi i wskazówki.
Pozdrawiam :eek:k:
 

mateo2121

New member
Bez reklam
Moze i stary model ten Sharp XL2E ale z podanych przez Ciebie najbardziej jary...:) dobre skalowanie i pynnosc obrazu to jego wielkie zalety...no i oczywiscie jakosc oraz wyglad...
 

ar2rPL

New member
No i wybór padł na Samsunga LE40A856 i pierwsze wrażenia są ok (sygnał z Cyfrowego Polsatu) a konsola i obraz HD to jakaś masakra :) Ogólnie nie żałuje wydanej każdej złotówki na ten telewizor. No i jeszcze sam wygląd telewizora po rewelka.
 
Do góry