Dead Space 2

Carbon_

New member
Bez reklam
dead01.jpg


Wiem, że kilka osób czeka na tą gierkę, będącą kontynuacją największego zaskoczenia '08.

Dostępne wydania: 01, 02, 03. Osobiści zaopatrzę się w wersję z Dead Space Extraction (celowniczek z Wii pod Move).



530x650_11245.jpg
 

pa3

New member
Bez reklam
Gdzieś czytałem że jedynka wcale nie była taka straszna, imo sama muzyka potrafiła dobić, tym bradziej w godzinach nocnych :)

Dead_Space_In_The_Dark_by_Esau13.jpg
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Nie powinni skupiają się na multi, wyjdzie niepotrzebny tryb, jak w drugim BioShocku.

Pierwsza część nie była jakoś specjalnie straszna, dużą rolę odkrywał tutaj dźwięk, który na pewno efekt potęgował. Ale do grozy z rasowych horrorów, typu Silent Hill 2, Fatal Frame 2 czy Forbidden Siren dużo brakowało.

No i żeby nie przesadzili z wyrzynką i zachowali klimat. Niemniej patrząc na takie akcje wiem, że będzie dobrze:

YouTube - Dead Space 2 Demo, Part 2 - E3 2010
YouTube - New Dead Space 2 Zero Gravity Gameplay - Gamescom 2010
 

kapsell

New member
Bez reklam
Gdzieś czytałem że jedynka wcale nie była taka straszna, imo sama muzyka potrafiła dobić, tym bradziej w godzinach nocnych :)

Muzyka, design, klimat zaszczucia, fabula, przeciwnicy, swietne lokacje... Co tu mowic trzeba zagrac. Jedni robia w pory innych nie rusza. Gwarantuje ci ze jak zalozysz sluchawki i odpalisz gre w nocy gdy juz wszystko spi to zmienisz opinie :)
 

pa3

New member
Bez reklam
. Gwarantuje ci ze jak zalozysz sluchawki i odpalisz gre w nocy gdy juz wszystko spi to zmienisz opinie :)

Przecież grałem w to, o czym napisałem w poście ( imo - In My Opinion ;)), po prostu źle mnie zrozumiałeś. Co do oprawy dźwiękowej - posiadam słabiutkie komputerówki 5.1 (Logitech Z-5400 z pseudo THX-em) jednak dawały radę przy tej grze - chociaż można było spokojnie pograć w nocy, to już przy Silent Hill 2 raczej musiałbym grać z kumplem :razz:
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Hoho, 4 posty, 4 obrazki, 2 minuty :mrgreen:
Obrazki fajne, szkoda tylko że gra będzie pewnie tak nudna jak pierwsza część :p

Gra wychodzi w styczniu przyszłego roku.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Hoho, 4 posty, 4 obrazki, 2 minuty :mrgreen:
Obrazki fajne, szkoda tylko że gra będzie pewnie tak nudna jak pierwsza część :p

Gra wychodzi w styczniu przyszłego roku.

Pewnie grałeś na easy :p:lol: Terminator salvation ci sie nie nudził buahahha zrobiłeś 100 % wow podziwiam ,jak to zniosłeś?
 
Ostatnia edycja:
Do góry