Data udostępnienia firmware dla modeli 255 i 355 przez koncern Harman/Kardon

loky

New member
Ile było FW do 255 i jak się po kolei nazywały, włącznie z tym instalowanym w pierwszych amplitunerach? Ma to może ktoś pod ręką?
 

darkmajin

Member
Bez reklam
v043.1.1 ????<- ten byl chyba na dziendobry
v046.1.1 (16-05-2008 02)
v046.3.1 (16-05-2008 02)
v0.93.1.1 (07-10-2008 03)
v0.95.1.1 (07-10-2008 03)

po co ci to ?
 
Ostatnia edycja:

loky

New member
Chciałem się zorientować który w kolejności mam i ile było po nim. Mam 0.49.1.1 z 16.05.2008 i widzę że w twoim spisie takiego w ogóle nie ma. Waham się czy wgrać ten nowy, czy czekać. Mierzi mnie ta różnica poziomów suba w różnych trybach, ale boję się że mi zacznie pykać albo zniknie wybór np. DPLIIM do filmów stereo.

Dzięki tak w ogóle,
 

darkmajin

Member
Bez reklam
wrzucilem co znalazlem ;) 0.49.1.1 musieli seryjnie wgrywac to samo z tymi odmianami dlatego sa po dwa ... ale jakos tak to sie pieło w góre

niewiem czy to pykanie od softu ale z tego co pamietam najnowszy soft został zdjety i został ten 0.95.1.1 przynajmniej pamietam taki post z avrforum ;)

jezeli ci nie przeszkadza to nie updatuj a jak chcesz updatowac to wysli na gwarancji powiedz ze ci pyka i dostaniesz ten najnowszy co eliminuje pykanie :mrgreen:
 

loky

New member
Oddać na 2 tygodnie mój nowy amplituner, dopiero 3 dni stoi na komodzie :roll: never! ;) Zawsze mogę wgrać a jak coś będzie źle to dopiero do serwisu, prześpię się z tym jeszcze...

pozdrawiam
 

Janunio63

New member
wesja oprogramowania

jak sprawdzamy werse softu, i jak to widac?- na ampli, i na OSD? Istotne przy sprawdzanie jeszcze w sklepie... Dzieki
 

awatar2000

New member
Panowie można już jechać bezpiecznie do serwisu z avr255 żeby pozbyć się tego pykania? Wciąż testują to nowe rozwiazanie czy już jest pewne i spokojnie można im powieżyć sprzęcik?
 

Janunio63

New member
dalem plame

wczoraj w studio na odsluchu nie zadzialala kombinacja 1234ok, he, he. model mial naklejke ze z pazdziernika 08, nie wiedzialem o mozliwosci 1230ok, ale sprawdze, sprzedawca mi nie pomogl, czarowal po swojemu tylko. Mówi ze to dostawa z grudnia- to by sie zgadzało... s studio nie slyszalem ani wiatrakow , ani pykania, tak ze moze choroby wieku dzieciecego mamy juz za soba...
 

darkmajin

Member
Bez reklam
o o pazdziernik nie slyszalem pewnie juz sprawny na całego ;)

awatar2000 mozesz jechac soft jest nadal w testach bo tak to by go wypuscili ;) ale juz wiadomo ze dziala.. wal do serwisu nie zaszkodzi a pomoc moze..
 

unky

Member
Czyli sam upgrade softu załatwia problem czy coś jeszcze w elektronice trzeba zmienić? Jeżeli tylko soft to w sumie warto poczekać jeszcze aż go opublikują niż być tydzień bez ampa :)
 

Blink_182

Klub HDTV.com.pl
VIP
To w końcu soft załatwia sprawę pykania czy jednak coś grzebią w elektronice ? Z wcześniejszych postów wynika że coś jest wymieniane lub przerabiane w sprzęcie
 

Janunio63

New member
uuuuu niepodoba mi sie to... a wiatraki słyszysz? a mozesz napisac jaki masz soft, jak bede znowu w sklepie to sprawdze czy to ta sama dostawa. Dzieki
 

darkmajin

Member
Bez reklam
spoko bo znowu sie zaczyna narzekanie ..

harman pyka i tyle niedlugo wypuszcza update ktory ma to zniesc jak sie komus niepodoba niech wysle odrazu do serwisu gdzie juz maja ten soft

wiatraki juz dawno przestały byc problemem wiec wysyłac do serwisu z miejsca..

nie narzekac w tym watku :roll:
 
Do góry