Daewoo

Aquadavilius

New member
To prawda. Ludzkie oko jest najlepszym miernikiem jakości obrazu.
Często tak bywa, że subiektywna ocena obrazu jest wyższa pomimo niższych parametrów w instrukcji.
Porównując swój w trybie HD odniosłem b. dobre wrażenie.
Zwłaszcza cieszy głęboka czerń, bez refleksów.
By być obiektywnym dla mnie minusem jest tylko 1 łącze HDMI oraz brak drugiego tunera PIP.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
AWGUST72 napisał:
...ciach...

Prawdą jet iz nigdy "maluch" nie będzie
Mercedesem a Daewoo nie będzie Sharpem czy Panasem i..... bardzo dobrze.

...ciach...

Tylko niech mi nikt nie wpiera, że jego maluch to jest praktycznie mercedes bo wszystko ma w środku praktycznie z Mercedesa.

Na całą sprawę popatrzeć należy z innej strony - zwróćcie uwagę, że jak ktoś kupuje taki pseudo sprzęt to zawsze twierdzi, że a to w środku jest Philips a to LG itp.

A nie, że to jest po prostu Daewoo, Novema - po co to robią? Chcą dowartościować swój sprzęt? Mieć punkt odniesienia do sprzętu firmowego?

Nie będzie w takim TV dokładnie wszystkich części identycznych a jak wiadomo o całości będzie decydowało to co w danym sprzęcie jest najsłabszym ogniwem.

Proces kontroli jakości też będzie się różnił itd. itd.

Pozdrawiam Masta_J
 

paulplaski

New member
Może jeszcze ktoś coś napisze o tym sprzęcie - jak na nim się ogląda choćby dvd i divx i C+ lub CPolsat , 42" wygląd i cena tego cacka w EuroRTV są powalające, jeszcze w niedziele to widziałem na półce za 3590.- miałem na niego ochotę i tylko jeszcze nie wiem, czy bym się nie wpuścił w kanał (chodzi mi o późniejszą możliwość odsprzedaży i awaryjność). Daewoo to faktycznie trochę egzotyka ?
 

Mistic

New member
Cena jest bardzo atrakcyjna, tylko tyle moge powiedziedź jeżeli ktoś nie jest videofilem taki TV w zupełności wystarczy.
Pozdrawiam.
 

Aquadavilius

New member
Opinia użytkownika

Używam ten TV już ponad miesiąc i nie mogę powiedzieć że się rozczarowałem.
Stosunek jakość /cena - rewelacyjny! Za 3590 zł jeszcze przez wiele miesięcy nie da się normalnie kupić LCD 42 ''
B. wysoka estetyka wykonania i jakość materiałów
Jeżeli chodzi o oglądanie standardowej TV te kanały które mają mocniejszy sygnał są b. dobrze wyświetlane. Gdy sygnał jest gorszy widoczne rozmycie i pixelizacja.
Testowe video HD z kompa super i to nawet nie przez połączenie HDMI
Juz niebawem założe platformę N i wtedy ten TV będzie dużo lepiej wykorzystany :)
 
Do góry