Daewoo DLt 32G1

makaveli2006

New member
Witam serdecznie,
Chciałbym się poradzić forumowiczów..:) Czy telewizor "jak w temacie" byłby godny uwagi przy cenie 1499zł w sklepie? (konkretnie sklep "nie dla idiotów":) od jutra Śląsk) Parametry wyglądają na raczej standartowe jak na telewizory kosztujące ok. 2tyś(normalnie tyle kosztuje on u "nich" bez promocji), bo czym właściwie ustepuję on Panasonicom czy Lg w tym przedziale cenowym?:rolleyes:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
czym ustępuje ?

Ano wszystkim. Czasom reakcji - gorsze , brudnymi kolorami, skalowaniem obrazu , fatalnymi kątami , czystością obrazu , starą matrycą , słabszą filtracją sygnału , szumami na ekranie i większą pikselozą - reszta ok :D
 

makaveli2006

New member
No dobre:D Bo w sumie wydawało mi się że to w miarę świerzy model czas reakcj 5-6ms, kąty 178, siakies Mgdi i 3d combo filter czy cos tez ma.. myslalem ze nie jest az tak źle. Szczerze to przyglądałem mu się wczoraj(podłączony był do rozdzielonego na cały sklep sygnału cyfrowego-sd) i różnic pomiędzy wspomnianymi markami nie zauważyłem. Fakt nie wiadomo jak w domu, przy jednym sygnale(poki co mam kablówke-analog i tunka mediasta1430)..
Matryca w nim faktycznie jest stara? bo jest to chyba jakaś matryca LG też?
Ale skoro aż tak bardzo odradzasz;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
decyzja należy do Ciebie. Na sklepie w Demo gra dobrze - ale w domu kiszka.
Znam takich co kupili cenę - nie telewizor - skorzystali z okazji :D i za kilka dni telewizor wystawiali do sprzedaży na allegro.
 
Do góry