d-890-hx ferguson

eraeste

New member
Ja mam pytanie, czy u was też tak głośno rozpedza płyte ten odtwarzacz?, pozniej praca jest już cichsza

A dla ludzi pewne info bo sa rozne spekulacje;

mam kingostona, i toshibe, wszystkie usb czyta odtwarzacz:), filmy rownież oraz płyty, wiec polecam śmiało !
 

rebel240

New member
Witam,u mnie też głośno płytę rozpędza a później jest ok.Mam natomiast inny problem,mianowicie jeśli chcę wybrać rozdzielczość 1080i to albo pojawia się ,,brak sygnału'' lub obraz jest przez chwilkę np:10s a później pojawia się czarny obraz na kilka sekund itd.Gdy wybieram rozdz 1080p tylko pojwia się brak sygnału.Wydaję mi się,że może to być wina kabla hdmi ponieważ kiedy poruszam lekko kablem powstają zakłócenia.Odtwarzacz kupiłem w sklepie Fergusonsklep.pl łącznie z kablem hdmi.Proszę o pomoc
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam
Witam,u mnie też głośno płytę rozpędza a później jest ok.Mam natomiast inny problem,mianowicie jeśli chcę wybrać rozdzielczość 1080i to albo pojawia się ,,brak sygnału'' lub obraz jest przez chwilkę np:10s a później pojawia się czarny obraz na kilka sekund itd.Gdy wybieram rozdz 1080p tylko pojwia się brak sygnału.Wydaję mi się,że może to być wina kabla hdmi ponieważ kiedy poruszam lekko kablem powstają zakłócenia.Odtwarzacz kupiłem w sklepie Fergusonsklep.pl łącznie z kablem hdmi.Proszę o pomoc

A jaki masz soft do D-890 HX? Ja używam D890HX_v2010-04-14 i nic takiego nie obserwuje. Wszystko jest ok podczas przełączenia trybów video. Na początek zrestartuj ustawienia do domyślnych. Sprawdź wersje firmware. Pożycz kabel HDMI.
 

rebel240

New member
Mam najnowszą wersje oprogramowania tą samą co ty.Wydaję mi się że jest to wina kabla hdmi ponieważ kupiłem go razem z dvd w cenie 152zł,a za kabel wyszło 12zł.Kiedy ruszam kablem w rozdz 576p27 to na ekranie pojawiaja się i znika taka ,,czarna linia'' lub pojawia się ,,brak sygnału''
 
Do góry