Czyzby swiateczny prezent (Xoro full HD)

Fantom

New member
Od paru dni na allego pojawiła się taka aukcja:

* Xoro HTL 3742w - 37 cali 16:9 Full HD * - 5 500,00 zł
* Xoro HTL 4242w - 42 cale 16:9 Full HD * - 7 000,00 zł
* Xoro HTL 4742w - 47 cali 16:9 Full HD * - 8 500,00 zł

Co prawda sprzedawca napisał że pojawią się za 2-3 tygodnie ale
jak dla mnie ceny rewelacyjne :)

Czyży ktoś szykował nam prezent świąteczny?
Jestem bardzo ciekawy jak temat się rozwinie, jakie będą warunki gwarancji itd.
No i oczywiście czy parametry tych TV będą miały odzwierciedlanie w jakości obrazu. Czas pokaże.
 
Ostatnia edycja:

Tomek Koko

New member
Bez reklam
No i miejmy nadzieje ze dzieki takim firmom,znane firmy obniża szybko swoje ceny po to bysmy wszyscy mogli cieszyc sie z hd.
 

Hotest

New member
Ale mi rewekacyjna cena ... przywozi pewnie z za granicy gdzie kupuje o 40% taniej. W UK za ta cene masz Sharpa albo Samsunga... Koszt transportu to jakies 300-500 zl. Bawia mnie takie wynalazki
 

macek

New member
Bez reklam
Witam oczywiscie ze tv na wyspach sa tansze przynajmniej na poczatku gdy sie pokaza pózniej ich cena tak szybko nie spada dla przykladu jvc 40s70 kosztowal w ubieglym roku w wrzesniu 5.6k gdzie w Polsce okolo 8,9k.
 

Hotest

New member
macek napisał:
Witam oczywiscie ze tv na wyspach sa tansze przynajmniej na poczatku gdy sie pokaza pózniej ich cena tak szybko nie spada dla przykladu jvc 40s70 kosztowal w ubieglym roku w wrzesniu 5.6k gdzie w Polsce okolo 8,9k.

Jezeli dla Ciebie spadek cen o ok 40% wzgledem zeszlego roku to nie jest duzy spadek to ja nie mam wiecej pytan. Nie chodzi tylko o to ze ceny na starcie sa nizsze ale ze regularnie ceny ida w dol... Przykladow jest wiele ... poczawszy od samsunga f71 konczywszy na hitachi 9700
 

macek

New member
Bez reklam
oczywiscie ze 40 procent mniej niz na rynku w Polsce to bardzo bardzo duzo chodzi mi o to ze w pózniejszym czasie ceny juz tak szybko nie leca w dól jak to ma miejsce w Polsce.I tak teraz ten model który podalem dla przykladu jest o 200,300k taniej niz w Polsce
 

macek

New member
Bez reklam
Dla przykladu twój tv znalazlem za 1050l nie wiem za ile ty go kupiles i jaka cena jest na rynku w Polsce dla porównania sprawdze
 
Do góry